Wpis z mikrobloga

@Ryo_Hazuki: ale tak się nie da porównać. co z tego, że ktoś Ci napisze cenę jak wanny będą się np różniły wielkością, parametrami itd. Pokaż lepiej co wybrałeś to wtedy się oceni.
  • Odpowiedz
@TaniaCzernowa: no właśnie ja jestem bardzo ciekawy opinii tych "narzekaczy". Bo zastanawiam się z czego to wynika. Czy faktycznie tak jest z tymi wannami, czy może to kwestia dbania o taką wannę po każdym użyciu.
  • Odpowiedz
@Ryo_Hazuki: moim zdaniem ta co pokazałeś bardzo spoko. Ma dużo dysz, bo w sumie aż 10. do tego automatyczne osuszanie powietrzem i ozonowanie - co z tego co się orientuję jest bardzo istotne. No i rozumiem, że też cena po promocji Cię zachęca hehehe. Spoko, ja bym brał.
  • Odpowiedz
@Ryo_Hazuki: ciężko powiedzieć. Z tego co wiem wujek dba przesadnie o czystość w ich "kosztownej" łazience. Ale mówił też że żałuje, że nie kupił zwykłej, bo na początku korzystało się z tego hydromasażu a teraz mu się nie chce :)
  • Odpowiedz
dzięki za pomoc. przemyślałem to wszystko co tutaj pisaliście, do tego poczytałem jeszcze trochę w necie i rezygnuję z wanny z hydromasażem. chyba faktycznie więcej zachodu niż to wszystko warte. A jeszcze znając mnie, pewnie po 2-3 miesiącach przestanę korzystać z bąbelków. Zdecydowałem się na taką wannę http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanna-narozna-150-x-100-cm-prawa-roca-hall-a248165000,421751,7,i.html , mam nadzieję, że chociaż taki zagłówek będzie w niej wygodny ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz