Wpis z mikrobloga

Czas na powrót do #gwint po graniu w fazie wczesnej bety. Sporo zapewne się zmieniło. Jest jakaś strona z aktualnie sprawdzonymi, granymi deckami? Ewentualnie porady na początek od ogarów również na propsie. Podstawy znam a grałem jeszcze jak rankedów nie było itp.
  • 13
@Santiusz: jak masz tyle czasu by bawić się w odkrywanie nowych decków to zazdroszcze, ja aż tyle nie mam. Wolę zmodyfikować pod siebie a nie głowić się godzinami "co tu zmienić". Noł ofens oczywiście bro. :)
@Hajmus I bardzo dobre podejście a nie "ja to jestem lepszy bo gram swoim deckiem, powtarzam swoim autorskim a nie kradzionym z internetów" To że ktoś ma deck 1 do 1 z gwentdb nie znaczy że będzie umiał nim grać.
Obecnie ścisła meta, top 100 może nawet więcej kręci się wokół 3-4 talii, a to i tak lepiej bo w poprzedniej była 1 i zazwyczaj wygrywał ten kto miał więcej szczęścia w
@soltysek też mnie wkurza to jak większość osób narzeka na decki z neta, przecież sam deck niewygrywa jak Ty to napisałeś. A i tak połowa talii które samemu ludzie zrobili to jest taka sama jak w mecie
@Tratak najlepsze jest to że często autorzy tych decków z topki pokazują je na zasadzie "o ja nabiłem sobie tym deckiem miejsce w top 10 teraz sobie zobaczcie" ludzie się na to rzucają jak małpa na kit, a gość ma przygotowaną kontrę której nikomu nie pokaże. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hajmus: Nie ma podanej daty jeszcze, ale 7-8 kwietnia organizowany jest oficjalny turniej gwinta ( $100 000 pula nagród , $60 000 dla zwycięzcy) a twórcy potwierdzają że będzie grany na wersji po patchu.
http://gwint24.pl/lista-zmian-w-kartach-ktore-wejda-wraz-z-update-pozycjonowanie - tutaj masz spisane to co do tej pory wiadomo, największą zmianą jest wprowadzenie pozycjonowania, możesz wybrać miejsce w rzedzie gdzie będzie grana karta, wprowadza to dużo zmian w kartach bo np róg dowódcy nie daje