Wpis z mikrobloga

Na dzisiejszym streamie powiedzieli, że nadal przyglądają się Radowidowi, Yen: Klątwy i Villenowi i już są zmienione w stosunku do wczorajszego streamu. Czyli jest nadzieja ;)

W sumie byłoby fajnie, gdyby Radowid, skoro jest dowódcą, jako jedyny mógł oddziaływać na złote karty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gwint
  • 11
@epi: A ja myślę że Radowid mógłby zostać osłabiony ale dać KP mechanikę oddziaływania na złote karty. Każda talia ma swoje pewne unikatowe mechaniki - niech KP otrzymają kontrole złotych kart - ozłacanie, usuwanie ozłacania, oddziaływanie na złote karty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epi To niech zmieniają ;) Skoro chcą podobno osłabiać medyków bo kontrola cmentarza ma być cechą SK to niech zmieniają bombę i kajdany zeby kontrola ozlacania byla po stronie KP ;)
@antros chodzi mi o to że teraz np. mglaki zagrane przez mgłe nie zostaną na polu bitwy. A z powodu wiedźm i nekkerów jestem smutny :( bo co zrobiłem sobie pożeraczy to już ich osłabiają, ale na szczęście pogodynka opierająca się na dzikim gonie będzie lepsza, wkońcu nithral niebędzie umierał od pioruna, no i wyleciał mi imlerith więc mam już pełny skład dzikiego gonu. Pożeracze będą dalej grywalne czy już niebędzie się
mglaki zagrane przez mgłe nie zostaną na polu bitwy


@Tratak: Mglaki nigdy nie zostawały, chyba że chodzi ci o umiejętności potworów że Mglak nie zostanie, a to i tak drobna zmiana, a co do Pożeraczy to nie tylko Nekkery nie można rozmnożyć Gniazdem potworów, ale gdy czytałem listę zmian do dostrzegłem coś gorszego,
wprowadzono nowy typ "trupojad", Nekkery mają dostawać punkty do siły nie jeśli jednostka zostanie pożarta, a jeśli
@antros sorry źle to sformuowałem, mglaki zagrane przez mgłe nie będą się liczyć jako ostatnio zagrana karta. No to nieźle, zrobiłem deck na pożeranie i już go osłabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęscie jest to beta
@antros: teraz to działa tak że np zagrywasz ekkimę jako ostatnią kartę i pożerasz sobie jakąś jednostkę żeby ją przenieść na kolejną rundę, przeciwnik ma ostatni ruch i zabija ci nekkera, na stół wskakuje kolejny (o ile masz) i to on zostaje.
Po patchu ma zostać ostatnia jednostka zagrana z ręki, która znajduje się na stole. Moim zdaniem zmiana na plus