Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba to nie to ( ͡° ʖ̯ ͡°), bawiłem się w emulacje psp dopóki nie kupilem psp. Niestabilnosc, ciachy, mapowanie przycisków czasami szwankowalo - nie na moje nerwy. Na psp też mam emu psx, do tego gba, snes, n64 spokojnie ciągnie.
  • Odpowiedz
@1rowerblazeja: Mi tam emu ps2 działa super. Do tego padzik praktycznie ten sam ( dobra można się kłócić o jakość wykonania i dokładność analogów, ale bicz plis nie do sprawdzenia to jest w praktyce ) I można grać. Tylko sprzęt do emu musi być dobry, bo jak tak działa na granicy grywalności to faktycznie lipa. A sony niestety jest upośledzone, i nawet na ps4 nie da pograć w oryginalne gry z
  • Odpowiedz
@PP96 nocna i mirkowanie na telefonie, pisałeś też o psp które właśnie w moim przypadku bylo świetnym pomysłem i głownie przez nie zachciało mi sie ps2 w kieszeni

@Papasanbaba nie neguje, w wiele gierek oczywiście dalo sie pograć, nie była to może granica grywalnosci, ale niekiedy jakiś tam dyskomfort był odczuwalny. ale popatrz na to z innej strony. Masz gadżet do którego ładujesz dysk, pierdyliard gierek które odpalaja się bezproblemowo, nie martwisz
  • Odpowiedz
Masz gadżet do którego ładujesz dysk, pierdyliard gierek które odpalaja się bezproblemowo, nie martwisz sie żonglowaniem kartami SD, baterią w smartfonie czy jakimikolwiek ustawieniami.


@1rowerblazeja: No to właśnie smartfon dobry z emu, masa romów itd. Tak to wygląda ;p
  • Odpowiedz