Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #rakcontent
Śmieszy mnie postawa ludzi moim zdaniem pseudointeligentnych którzy uważają się za niewiadomo kogo zazwyczaj nie znając świata, samego siebie tylko po prostu przyjęli jakiś tam nieprzemyślany schemat. Przykładowo moja matka zawsze śmieje się z prostych ludzi a tak naprawdę nie ma ani mocnej psychiki, jest totalnym leniem, jest głupia bo często marnuje czas na niepotrzebne myśli, uważa się za alfę i omegę bo ukończyła studia. Przecież na świecie są również inne wartości które trzeba mieć. Ogólnie w sumie ma odwagę ale często słyszę że przyjęła zasadę trzymania maski która tez nie jest przemyślana. Co chwile odpala jakieś #!$%@? dźwięki z komputera aby się uspokoić chociaż wiadomo ze to placebo. Ogólnie świr. Dokładnie wiem że lepiej jest uprawiać jakiś sport ale ona jest leniem, jak większość społeczeństwa. Coś tam mówi że wykonuje prace ojca w biurze ale to tylko 2h roboty przez cały dzień. Reszta to oglądanie jakichś kwiatów. I ta kobieta ocenia innych ludzi, traktuje innych jako prostaków a w sumie czasami sama mówi że zrobiła coś co jej nie pasuje.
Rak mózgu w #!$%@?. Dobrze by było gdyby to trafiło do każdego, nie żeby kogoś urazić, tylko aby ktoś zmienił się na lepsze.
  • 2
@neilran: Dobrze wiem o tym tekście, są takie fakty których nie da sie podważyć. #!$%@? mnie to. Nie zamierzam rozumieć osoby która sama siebie nie rozumie, z taka osoba nie dogadasz się. Lepiej po prostu znaleść znajomego. I pomyśl, skoro innych ludzi widzisz jak siebie samego to dlaczego jedni twoim zdaniem są źli a drudzy dobrzy, nagle potrafisz wymienić ich wady ? Człowiek potrafi narzucić innym swoje wady, ale w tej