Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie, jak ta gra może dostawać takie noty, przecież to wygląda na nudy większe niż filmy LotR.
Wszechobecna pustka, drętwe animacje, nudny gameplay, grafika 20 letnia, dropy klatek, o pomniejszych niedoróbkach nawet mi się nie chce wypowiadać, bo lista byłaby zbyt długa.

Swoją drogą, wygląda jak tanie koreańskie MMO któremu nikt nie dopisał modułu sieciowego :D

#nintendo #switch
loczyn - Zastanawia mnie, jak ta gra może dostawać takie noty, przecież to wygląda na...
  • 59
  • Odpowiedz
i oglądam jak ktoś gra w grę i na tej podstawie robię "recenzję" xDDD


@merengue: No to wypunktuj w czym ta gra jest tak zajebista i świeża, że zasługuje na takie noty?
Bo jak skomparuje gameplay z Skyrimem czy Far Cry Primal to nawet nie wiem od czego zacząć.

Z resztą tak tak oczywiście muszę kupić, żeby wypowiedzieć jakąkolwiek opinię, ehhh...
  • Odpowiedz
@loczyn: Co to znaczy "wypunktuj". Recenzje redaktorów nie są dość czytelne żeby wywnioskować czemu dali taką a nie inną ocenę ? One na prawdę składają się z wielu elementów poza "X/10" na końcu.
  • Odpowiedz
@loczyn: może przeczytaj najpierw JAKĄKOLWIEK recenzje, a potem #!$%@? od rzeczy? Stać cię, ale nie chcesz i dlatego marnujesz czas na oglądanie czegoś czego nie chcesz xD

  • Odpowiedz
Co to znaczy "wypunktuj". Recenzje redaktorów nie są dość czytelne żeby wywnioskować czemu dali taką a nie inną ocenę ? One na prawdę składają się z wielu elementów poza "X/10" na końcu.


@Pantalonek: W większości recenzja polega na dwóch rzeczach:
- nostalgia
- to najlepsza
  • Odpowiedz
Stać cię, ale nie chcesz i dlatego marnujesz czas na oglądanie czegoś czego nie chcesz xD


@merengue: Bo lubię konsole Nintendo, a sama koncepcja Switcha jest spoko, ale serio lunch z Mario i Zeldą - tylko?
Do tego Zelda to raczej gra indie, a nie produkt AAA. Stąd moje oburzenie.
  • Odpowiedz
@Pantalonek: A no nie, no przecież są tak zajebiste zalety jak:

"IT’S REALLY NICE TO NOT HAVE TO SWING A WIIMOTE TO USE A WEAPON"


xDDDDDD

W Call of Duty też nie trzeba, ale nie dostaje 10/10 za to.
  • Odpowiedz
@loczyn: http://letsplayvideogames.com/2017/03/review-the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild/ masz pierwszą z brzegu, ale to pewnie opłacane fanbojstwo bo dużo tekstu a Horizon dostał tam tylko 95%.

Sam zalet nie wymieniam bo jeszcze nie miałem okazji testować na własnej skórze. Niestety nie mam daru wystawiania osądów nt. gry X czy Y bez własnych doświadczeń i mogę zaufać tylko SUBIEKTYWNYM opiniom krytyków i redaktorów, a które nawet wtedy nie powinny być traktowane jako słowo objawione bo to że
  • Odpowiedz
Sam zalet nie wymieniam bo jeszcze nie miałem okazji testować na własnej skórze.


@Pantalonek: No i nie przeszkadzało Ci to naskoczyć na mnie, że się #!$%@?.
Gra z miejsca powinna 9/10 dostać za grafę, pusty świat i za dropy fps, ale jak widać, Zeldę żadne obiektywne standardy nie dotyczą. Hajp i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@loczyn: Zauważyłem jedno, w BOTW masz kilka rozwiązań problemu i wszystkie zależą od Ciebiew przeciwieństwie do chociażby Wiedźminie 3 miałeś jedynie dostępne opcje które daje Ci gra. Jeszcze jedno, gra staje się z wyzwaniami coraz trudniejsza a nie łatwiejsza co nie zdarza się często.
  • Odpowiedz
@loczyn: Recenzje użytkowników? Czytanie jak i pisanie tych zerojedynkowych (hejterzy i fanboje) tekstów jest meh.

A czy na ciebie naskoczyłem? Jeśli tak to odebrałeś to przepraszam. Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt że masz problem z tym że krytycy growi, w swojej subiektywnej ocenie, dali taką notę a nie inną. Jeżeli po przeczytaniu recenzji redaktora X, nie rozumiesz jasno czemu przyznał, jeszcze raz, subiektywnie taką ocenę a nie inną to
  • Odpowiedz
@loczyn: Questy nie są zrobione tak jak w Europejskim RPG, masz większą dowolność w kolejności oraz w tym jak je wykonasz. W walce masz wolną amerykankę, możesz podpalić trawę, las i tak wykurzyć przeciwników (!!) możesz na nich coś zrucić, w zasadzie ograniczaja cie tylko pomysł co zrobić ze światem gry. Bomba.
  • Odpowiedz
sami nie wymienicie nawet jednej zalety

@loczyn: Bo #!$%@? no xD ile można. Mało masz zalet w tych wszystkich recenzjach, które ci nie pasują?
Nie podoba się to nie graj, tak trudno zająć się grami, które cię interesują, że trzeba płakać po portalach? :D

Niniejszym mianuję cię do nagrody za największy bul dupy, jaki tutaj do tej pory widziałem o BotW.
ReY1990 - > sami nie wymienicie nawet jednej zalety
@loczyn: Bo #!$%@? no xD ile moż...

źródło: comment_6WnIwpcpMMHtm939X5JiCmO6jLiZEcQu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz