Wpis z mikrobloga

#audiofile #rtv #reduktorszumu #kupujzwykopem

Znajoma pyta o ten zestaw kolumn...
Edifier R1600TIII http://edifier.com.pl/product-pol-21-Edifier-R1600TIII.html
... na prezent dla jej ojca. Głównie filmy / muzyka.
Podłączenie do PC'ta do zintegrowanej karty dźwiękowej. Na biurko, więc większe nie bardzo też wchodzą w grę.
( ma też wyjście optyczne, ale z dobrym DAC raczej w tej cenie nic nie będzie )

Cena do 500 PLNów...

Jak czytam recenzję to chyba OK w tej klasie ( model z Bluetooth bez sensu, słaba jakość i drożej )
Ale może specjalista się wypowie. Bo ja laik i cholera wie czy recenzje w pclab nie są kupione jak te od płyt gazowych

W grę wchodzą zestawy 2.0 i 2.1
f.....s - #audiofile #rtv #reduktorszumu #kupujzwykopem

Znajoma pyta o ten zestaw ...

źródło: comment_J52SWrIqJqzLVzBJcs9ws9m0luvSayjw.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: w recenzjach wyższego modułu ( 180 droższy ) piszą, że słychać spadek jakości dźwięku przez BT, no i pewnie jej ojciec też nie użyje. Nie ma co na siłę kupować ponad budżet.

A karta na ALC898 () prawdopodobnie bo nie pamiętam dokładnego modelu płyty teraz
a w laptopie jakaś "hifi z dolby czy cuś" ale to pic na wodę pewnie.

Przy stacjonarce i czasem laptop. Stacjonarka
  • Odpowiedz
No i problem, że obecne z "mikrowieży" szumią mu... stąd wymiana na urodziny...


@factorys: mógłbym coś podpowiedzieć, ale kurczę to pewnie nie przejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego piszę w ramach "ciekawostki" (sorry że to jednak nie pomoc).

Ja ostatnio po obejrzeniu kilkunastu filmików na YT postanowiłem kupić sobie taki układ
http://www.ebay.co.uk/itm/301719603137
I teraz mam głośnik wyłącznie na BT. Z wieży zostawiłem same głośniki i podłączyłem pod
  • Odpowiedz
@factorys: obudowy to nie ma dedykowanej, ja zamierzam rozpruć jedną kolumnę i jakoś przymocować to w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zasilacz mam kupiony jakiś bardzo tani (z przesyłką ze 7,50 mnie wyniosło) z resztek magazynowych - 12V, 2A, kwestia tego tylko, żeby miał wtyk 5,5mm x 2,1mm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz