Wpis z mikrobloga

Skoro mają zbalansować rozgrywke to niech usuną z gry Evie i Drogoza, największy rak tej gry, Ci czempioni są nie do zniesienia gdy są sterowani przez doświadczonych graczy.
Drogoz ze swoją salwą i tymi bąblami które odrzucają zadaje masakryczne obrażenia. do tego jest ciężko osiągalny dla większości postaci, tylko kilka postaci może go skutecznie skontrować gdy jest w powietrzu,
Evie - milion teleportów na sekunde, instant heal w tym swoim bloku lodowym, damage też ogromny bo gdy nie mamy full hp to evie zabija nas na 3 strzały, nawet nie musi celować wystarczy, że teleportnie nam się za plecy strzeli dwa razy pod nogi i #!$%@?... Grając taką Cassie albo Viktorem albo Shalinem widząć highlvlową Evie w przeciwnej drużynie wiemy, że mamy już pograne.
PS : ! nie wiem czy tylko ja tak mam ale gdy oglądam powtórkę po śmierci widzę że Evie wystrzeliła do mnie dwa razy a pod K pokazuje mi że dostałem 3 strzały od niej

#paladins
  • 5
@Haradrim: Drogoz rzeczywiście jest na tyle specyficzny że trzeba zawsze o nim pomyśleć i wziąć jakiegoś androxa czy cassie/sha lina przeciwko niemu, żeby nie było sytuacji w której sobie lata poza zasięgiem i zadaje dmg cały czas. Mocny ale na luzie można z nim przeżyć albo zcountrować androxem i nic nie będzie miał do powiedzenia.

Co do evie to się zdecyduj czy milion teleportów czy instant heal :D
Nie można wziąć
No i zdecydowanie cassie czy sjha lin nie ma przesrane gdy w przeciwnym teamie jest evie


Jeśli cassie/shalin jest średni 8-12lvl to ma problemy z doświadczoną 12-15lvl evie na plecach, Nie gadam głupot

Cassie na luzie może sobie radzić z evie, jest nawet jej lekką countrą. Sha lin też może spokojnie dać radę.

Tylko jeśli oni sa ogarni a Evie to średniak, nie gadam głupot

@Poziokat:
@Haradrim: Mówię o rzeczywistych umiejetnościach a nie jakimś lvlu który znaczy tyle że ktoś tym grał.
Mam przegrane 420h w tą grę i nie ma żadnego problemu z drogozem czy evie, sam gram wszystkimi postaciami i wiem że cassie na luzie może poradzić sobei z evie, albo będzie to w miarę wyrównana walka. Jak nie robisz bunny hopów no to evie będzie dużo łatwiej trafić.
Także gram na ratingu >4,5k i