Wpis z mikrobloga

Co musze dokupić do ps4 żeby można było grać w gry taneczne? Planuje zakupić konsole, a niezbędne są gry taneczne. Jak to wyglada technicznie? I jak z tytułami gier tanecznych?
#ps4
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Kichlinonista nie wiem jak z innymi tanecznymi (są w ogóle jakieś dobre?), ale w Just Dance wystarczy sama kamerka. Swoją drogą średnia gra, wystarczy że machasz dobrze jedna ręka, która kamera śledzi i punkty lecą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kichlinonista ciężko mi powiedzieć, musisz doczytać gdzieś, ja mam problem z ustawieniem kamery, często mnie gubi, więc nie grałam zbyt wiele. Poza tym tak jak wyżej - wystarczy machać dobrze ręka, na resztę chyba nie zwraca uwagi.
  • Odpowiedz
@Kichlinonista: normalnie wychwytuje tak samo jak kinect - wręcz idealnie, nie potrzebne są żadne kontrolery, ale możesz nawet sciagnac apke na telefon i uzywać go jako kontrolera. Więc nawet ps move nie trzeba jak ktos koniecznie chce mieć coś w ręce.
  • Odpowiedz
@Kichlinonista: @oran:
Niestety w porównaniu do kinecta ps ma tylko wychwytywanie ręki czy to przez move czy przez telefon przez co wystarczy machać jedna ręka :D Dance Central to to nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@oran: Ale nikt sie ciebie nie czepia :D Po prostu niech @Kichlinonista: odpali sobie najpierw na PC z appką a potem niech decyduje bo to dokładnie ta sama gra.

Mi just dance wielkiej frajdy nie daje właśnie przez to ze można oszukiwać za to jak miałem x360 z kinectem to o panie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz