Wpis z mikrobloga

ja już nie daję rady powoli, to postuje mało znany set zachowany w świetnej jakości i idę spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie było jeszcze perrego i verse tylko matt white i mc jakes w białych superstarach ()
chyba jedyny udokumentowany koncert pendulum w takim składzie, jakes idealnie pasuje moim zdaniem do granych kawałków (BOUNCE LIKE YOU NEVER BOUNCED BEFORE, LIKE YOU NEVER BOUNCED BEFORE!), w porownaiu do chociazby koncertu w brixton z 2009 jest to bardzo dynamiczny set
Warto zwrócić uwagę na improwizacje podczas fasten your seatbelts, voodoo people i unikalne intro do blood sugar oraz dema the tempest/showdown i mutiny
ładnie podzielony koncert do pobrania jako bezstratny FLAC
pozwolę sobie zawołać nieoficjalną bojówkę pendulum - @Zaybatzu @PendulumKE @EndriuGolara
#pendulum #drumandbass #muzyka
janoosh - ja już nie daję rady powoli, to postuje mało znany set zachowany w świetnej...
  • 29
@Zaybatzu: no w sumie też można, ale symbolicznego takiego raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PendulumKE: KJ ma lepszą technikę, ale paul miał swój charakterystyczny, lekko niedbały styl, do klasycznego dnb z hold your color etc. paul pasował idealnie. Nie wyobrazam sobie takiego witchcraft albo crush z paulem, z drugiej strony klasyki takie jak slam albo moje ulubione another planet bez paula to nie to samo
@PendulumKE: no mi to się podoba jako taka jednorazowa zmiana klimatu podczas koncertu, pokaz umiejętności, zwłaszcza jeżeli było to improwizowane albo zaplanowane tuż przed wejściem na scenę - na albumie byłoby to co najmniej kontrowersyjne, nawet jak na pendulum