Wpis z mikrobloga

#rozdajo #konkurs #rwmfm #poraporapowac #radio #rap #muzyka #polskirap #hiphop

Mówiłem wczoraj na audycji, że będzie konkurs? No to jest konkurs.
Wczorajsza #poraporapowac była 24. audycją w serii (jeśli umiem liczyć, ale to nieważne xD), więc z okazji nadchodzącej jubileuszowej 25. - możecie otrzymać ode mnie dwie płytki.
Jedną z nich jest Świnia - "W przerwie od życia EP", drugą Planet ANM - "Universum" (Special Edition), obrazek w komentarzu.

Jakie są zasady? Po pierwsze - plusujemy ten wpis. Po drugie: pod tym pięknym graffiti widać numerki. Każdy numerek kryje ksywę jednego rapera - kraje pochodzenia napisane obok (16 z Polski, 8 z USA, 1 z UK). Gramy sobie w bingo - pod tym postem piszecie 25 ksyw i ten, który odgadnie najwięcej - wygrywa (plusujcie też opcję, którą dam poniżej co do nagród). Dobór ksyw: kto mnie zna, na pewno trochę trafi, bo umieściłem raperów, których lubię i słucham (ale nie wszyscy tacy są, więc strzelajcie ;)).

Taka forma wydaje mi się ciekawsza niż losowanie, stąd postawiłem na nią. Swoje listy wpisujcie do północy z soboty na niedzielę w ten weekend, każdy może tylko jedną, ale możecie je zmieniać, ostatecznie spiszę je po wspomnianym terminie. Wyniki ogłoszę we wtorek na audycji (21:00).

Polecam też śledzić tagi #poraporapowac oraz #rwmfm, bo wrzucę dziś pod nimi 3 podpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
No to, jeśli nie ma pytań... do boju!
Kordian_ziom - #rozdajo #konkurs #rwmfm #poraporapowac #radio #rap #muzyka #polskirap...

źródło: comment_DOrFISAbDUiCxWtk4v4AVIqfVhDMy54b.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz