Wpis z mikrobloga

Wciąż dostępne na #yoshop Xiaomi Roidmi 2S w rewelacyjnej cenie 12.33 USD. Normalna cena to ok. 15-20 USD.

Możliwy jest zakup w najniższej w tym roku cenie, jaką jest 11.73 USD. Wystarczy postępować według poniższej instrukcji. (edytowano ( ͡° ͜ʖ ͡°))

XIAOMI ROIDMI 2S
kupon: XIAOMICAR
bez refa: link

---------------------------------


Każdą cenę można dodatkowo obniżyć o 0.6 USD! Wystarczy być nowym klientem!


Jak to zrobić w kilku prostych punktach
(wypracowałem swój algorytm postępowania, żeby było najszybciej)
1. Wchodzimy na stronę z przedmiotem, próbujemy kupić produkt.
! jeśli bawimy się w multikonta, to jest to dobry moment, żeby się wylogować z poprzedniego konta
2. Próbujemy go kupić klikając BUY IT NOW
3. Pokaże się okno logowania, klikamy SIGN UP i wpisujemy odpowiednie dane
4. Wpisujemy jakieś daty urodzenia i swoje preferencje (oni tego nie sprawdzają #pdk)
5. Powinniśmy się znaleźć w koszyku, klikamy na dole "proceed to checkout"
6. Wypełniamy następny ekran naszymi danymi adresowymi i idziemy dalej
7. I teraz zasadnicza kwestia, bierzemy telefon w dłoń, z aplikacji Yoshop, po zalogowaniu dodajemy zdjęcie profilowe, może one być dowolne, jakie akurat będzie na telefonie, przecież nikt tego nie zobaczy.
8. Po dodaniu praktycznie bez odświeżania strony pod polem na kupon zaznaczamy, że chcemy skorzystać z punktów.
9. Powinniśmy mieć zniżkę 0.60 USD. Misja udana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*zniżka działa w pełni, gdy produkt jest za niemniej niż 2 USD po użyciu kuponu (za względu na to, że można obniżać cenę o maksymalnie 30%)
*oczywiście wolno łączyć punkty z kuponami

Ponadto można uzyskać 20 punktów za recenzję i 50 punktów za umieszczenie zdjęcia produktu. Ale to już etap dla kogoś, kto już dokonał jakiegoś zakupu.

---------------------------------
Dzisiaj nic nowego, ale podaję ceny po odjęciu ceny sposobem na "nowe konto" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lampka Xiaomi USB - z przyciskiem, nowsza wersja w cenie 1.99 USD (z punktami 1.41 USD)
kupon: YSXIAOLED
bez refa: link

Xiaomi Mi Band 2 w cenie 21.96 USD (21.36 USD z punktami)
kupon: MIBANDOFF
bez refa: link

Listwa zasilająca Xiaomi, 3 porty USB, 3 gniazdka 230V w cenie 9,87 USD za kolor czarny i 9.99 USD za kolor biały (9.27 USD za kolor czarny z punktami)
kupon: YSMIPS02
bez refa: link

Głośnik Xiaomi na bluetooth w cenie 15.99 USD (15.39 USD z punktami)
kupon: MISPEAKRE
bez refa:link

W przypadku pytań na temat sklepu, produktu, czy samego zakupu, to zapraszam, postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Jeśli ktoś nie zna sklepu yoshop.com, zapraszam tutaj.

#yodeals obserwuj lub czarnolistuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #promocje #miband #miband2 #yoshop #glosniki
wołam także #motoryzacja #samochody może komuś się taka ładowareczka z transmiterem przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszepainta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R.....y - Wciąż dostępne na #yoshop Xiaomi Roidmi 2S w rewelacyjnej cenie 12.33 USD. ...

źródło: comment_OFzFuZ1llGqfV0SxchPP7JE5t9UVkbP9.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: pamiętam jak odwalali coś takiego, jeszcze mi bandy potem wysyłali tanio, też DHL, ale deklarację mieli zawyżone i każdy dostawał 34 PLN VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a wpis zdążyłem edytować, już nie ma błędu, dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Reggy: wystarczy kupić pierdoły jak ta lampka xiaomi, tak można nabić punktów
a punkty przyznają od razu, a nie jak GB, że można czekać tygodniami i się nie doczekać...
  • Odpowiedz
  • 0
@Reggy podoba mi się Twój styl, # obserwowany a nad roidmi nadal się zastanawiam bo mam transmiter FM-jack z cebuli Ali i działa bardzo dobrze :o
  • Odpowiedz