Wpis z mikrobloga

Z podrowieniami dla wszystkich 597 pelikanów którzy wykopali kłamstwo o wyrzucaniu polskiej flagi na smietnik przez Związek Nauczycieli Polskich, który łykneły wszystkie prawackie media i podniosły laurum na cały kraj, a który był klasycznym przykładem #fakenews insynuującym iż protestujący przeciw jedynemu patriotycznemu i słusznemu rzadowi #pis nie szanuja polskiej flagi. Ciekawe czy wykopujące pelikany spod tagu #4konserwy będa miały odwagę przyznać się w duchu ze są skończonymi lemingami łykającymi zarzutki.

Otóż fronda - która kręciła tą insynuacyjną gównoburzę oficjalnie przeprasza ZNP za podanie fałszywej wiadomości

Z szczególnymi pozdrowieniami dla pelikana @Hahazard, który wrzucił tego #fakenews na głowną opatrzajac tagami pokroju #lewackalogika #bekazlewakow i #lewackihumor . Tak sie tworzy #postprawda na wykopie !

#polska #polityka #bekazprawakow #neuropa #60groszyzawpis #agentwplywu
  • 34
@grubson234567: Widzę ciekawą informację, która jest masowo zakopywana przez propagandystów Twojego, czy głosnika pokroju i zastanawia mnie hipokryzja tych osób. Rzeczpospolita, jako źródło jest dla Ciebie niepoważna? Cytat z artykułu

Podczas jednego z pobytów Komorowskiego we Władysławowie miał miejsce wypadek. Jerzy Kostek, jeżdżąc po terenie leśniczówki samochodem terenowym, wpadł na helikopter, którym przyleciał marszałek. Uszkodzony został tylny wirnik. Sprawę badał komisariat policji z pobliskiej Dzwoli. Zarzutów nikomu nie postawiono.


Właśnie
Właśnie w tym kontekście pisanie bajek o pelikanach, agentach wpływu i innych 60groszach za wpis (z którymi widzę masz jakąś obsesje - interesujące) jest szczytem obłudy i hipokryzji. Uprawiasz tu kłamliwą propagandę, która nie ma nic wspólnego z merytorycznym przekonywaniem do swoich poglądów.


@4tek: Powiedział agent, który odwraca uwagę od głównego tematu, jakim jest fakenews wypromowany przez twoich ziomków i atakujesz jedynie ad personam, celem mojego zdyskredytowania. To jest typowe działanie
@grubson234567: wykładasz się słonko niczym nieopierzony komsomolec - to Ty (taką formę stosujemy w Polsce pisząc do innych osób) atakujesz mnie personalnie od pierwszego postu i to prawdopodobnie Tobie płacą za odpowiednią aktywność w internetach. Dlaczego tak myślę? Bo obsesyjnie wmawiasz to swoim interlokutorom. Taka przypadłość psychologiczna oszustów, którzy najbardziej boją się że ktoś ich oszuka.

Znalezisko nie prowadziło oczywiście do Rzepy ale się na nią powoływało. Wystarczyło 7 sekund z
@grubson234567: a najgorsze,że to nie tyle powoduje obniżenie tego portalu co wręcz prowokuje "drugą stronę" do odwetu na zasadzie skoro oni to i my,wczoraj jeden z uzytkowników niejaki glosnik wyjasnil mi ze donmuchito1992 ma prawo wrzucać na wykop obrazki z palącymi się Polakami na stosie opatrzone podpisem "dziadek też ogrzewal Polaków" bo ktoś tam inny wrzuca obrazki obrażające Żydów,totalny absurd
@Hahazard: xdddd no teraz to pojechales,ja mam taki protip ze jesli interesujacy link znajduje sie tylko na newsweeku albo natemat to sobie odpuszczam,tak samo w druga strone fronda albo niezalezna odkryly sensacje,ktorej nie ma na zadnej innej stronie? Dziekuje postoje
@Hamouma: A wydaliby gdyby sprawa nie została nagłośniona?

Poza tym zarzucasz mi, że linkowałem do Frondy co jest nieprawdą. Może jeszcze oskarżcie mnie o Holocaust i wycinkę drzew skoro taki swobodny lincz się tu odbywa?
@Hahazard: lol co ma wycinka drzew,zreszta nie wazne. Ok skoro wrzuciles tweeta a nie fronde to zwracam honor ale ja nawet na zdjeciu juz widzialem ze znajduja sie tam transparenty z roznymi obrazkami szkol albo wlasna tworczosc,afera mocno naciagana. Prawdziwy festiwal wyrzucania flag byl rok temu na marszu kodu