Wpis z mikrobloga

Z podrowieniami dla wszystkich 597 pelikanów którzy wykopali kłamstwo o wyrzucaniu polskiej flagi na smietnik przez Związek Nauczycieli Polskich, który łykneły wszystkie prawackie media i podniosły laurum na cały kraj, a który był klasycznym przykładem #fakenews insynuującym iż protestujący przeciw jedynemu patriotycznemu i słusznemu rzadowi #pis nie szanuja polskiej flagi. Ciekawe czy wykopujące pelikany spod tagu #4konserwy będa miały odwagę przyznać się w duchu ze są skończonymi lemingami łykającymi zarzutki.

Otóż fronda - która kręciła tą insynuacyjną gównoburzę oficjalnie przeprasza ZNP za podanie fałszywej wiadomości

Z szczególnymi pozdrowieniami dla pelikana @Hahazard, który wrzucił tego #fakenews na głowną opatrzajac tagami pokroju #lewackalogika #bekazlewakow i #lewackihumor . Tak sie tworzy #postprawda na wykopie !

#polska #polityka #bekazprawakow #neuropa #60groszyzawpis #agentwplywu
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tubanja: @Hamouma: przecież to jest zorganizowana akcja nie wiem czy @Hahazard bierze w tym udział świadomie czy mniej świadomie, zauważcie, że tam gdzie PiS chce namieszać po swojemu zaczyna się odczłowieczanie danej grupy społecznej poprzez nagonkę na nią: TK pocisk po Rzeplińskim, sądownictwo pocisk po sędziach kleptomanach, nauczyciele - lewaki nie szanujo symboli narodowych itd itp. to jest taki styl rządzenia stworzyć wyimaginowanego wroga, i w zależności
  • Odpowiedz
@bombastick: juz wielokrotnie o tym pisalem w przypadku nagonki na sedziow i reformy sadownictwa ale z nauczycielami to nietrafiony przyklad,nikt nie bedzie ich nastawial bo nikt nie musi,reforma szkolnictwa zostala juz przyklepana
  • Odpowiedz
Widzę, że masz nieźle namieszane w głowie.


@Hahazard: namieszane mam w głowie? A "drugi sort" to ja wymyśliłem, comiesięczne plucie jadem to ja wymyśliłem, czy słuchałeś co Kaczyński ostatnio mówił na miesięcznicy? Kogo on chce pokonać kogo zwyciężyć gdzie jest ten wróg czy wrogiem jest każdy kto ma inny punkt widzenia? P.s porównanie do Hitlera pozostawię bez komentarza, zastanów sie czy ty nie masz namieszane w głowie.
  • Odpowiedz
@bombastick: Bo widzę, że sam się nakręcasz w nienawiści, zresztą skoro za Kaczyńskiego jest w Polsce gorzej jak za stanu wojennego to do okupacji już niedaleko. ;)

Z tym drugim sortem to chyba sam wymyśliłeś, bo każdy kto ma IQ większe od ameby wie o kogo Kaczyńskiemu wtedy chodziło. Plucie jadem xD No tak, nie to co miłująca pokój opozycja na czele z gołąbkiem pokoju Niesiołowskim.

I mógłbym to wszystko
  • Odpowiedz
zresztą skoro za Kaczyńskiego jest w Polsce gorzej jak za stanu wojennego to do okupacji już niedaleko. ;)


@Hahazard: chłopie gdzie ja tak napisałem, skoncentruj sie dokładnie na tym o czym piszę i nie staraj się być jasnowidzem. koniec z mojej strony
  • Odpowiedz
Zarzucasz mi jakieś bzdury a szybko wyszło, że w główce pusto.


@Hahazard: >" żyj sobie w tej bańce szczęśliwy tylko nie obrażaj ludzi." No Comment

Miłego spacerowania z kodem, elo.

Tym bardziej No comment
  • Odpowiedz