Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem (jeszcze?) zasady działania handlu w tej grze. Nauczyłem się planować trasy, bo pierwsza misja handlowa skoczyła się utknięciem w deep space z brakiem paliwa do skoku. Teraz mam problem z exportem. Teoretycznie mapa przepływu towarów pokazuje export Uranitytu z systemu Asellus Primus do systemu STYX. W praktyce, po moim dotarciu do systemu docelowego, okazało się, że system STYX posiada 2 stacje typu Outpost i wszystkie posiadają zamknięty Comodities Market.

BTW. Warto bawić się w handel na samym początku, czy zabierać się od razu za misje?

#gry #elitedangerous
Pobierz Adam_Wolf - Nie rozumiem (jeszcze?) zasady działania handlu w tej grze. Nauczyłem się...
źródło: comment_WAITG1eqvco5lmpqujLQdoY35NZdsA7K.jpg
  • 4
@Adam_Wolf: kup sobie fuel scoop, to po pierwsze. Potem zapamiętaj jak lecisz, że tankować możesz tylko w systemach z gwiazdą typu K,G,B,F,O,A lub M. Czyli KGB FOAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejne to na start imo najlepszy bounty hunting, ew. jak się doczłapiesz do ASP Explorer to możesz eksplorować porządnie.
Radzę też korzystać z poradników no i zapraszam do http://thewingedhussars.com/index.php a jako guru polecam kolegę @Kofi
@Adam_Wolf tak jak @tage pisze aczkolwiek bardziej na początek bym proponował dojść do Cobry Mk3. Potem ASP Explorer a jako drugi mieć Vulture. Jak coś potrzebujesz to pisz na PW. Możemy też razem polatac jak potrzebujesz w czymś pomocy

Rekrutacja do Skrzydlatej Husarii póki co zamknięta