Wpis z mikrobloga

Czym sie rozni chodzenie na dziwki od niezobowiazujacego seksu bo w sumie nie widze zadnej roznicy?


@wyjde_z_przegrywu: Cóż, przeciętna diva dba o swój warsztat pracy bo od tego zależą jej zarobki, więc drogą prostej dedukcji, masz pewność że godzinna przygoda za stówkę czy dwie nie skończy się weneryczną przygodą życia za którą przyjdzie Ci zapłacić nie tylko pieniędzmi;)
  • Odpowiedz
@rdza: nie wydaje mi się, może i badają się regularnie, używają prezerwatyw ale np. dla AIDS gumka nie jest przeszkodą. Badania na obecność AIDS nie dają 100% pewności, może wyjść negatywny i tak należy powtórzyć... Więc jak dla mnie to zupełnie nie jest bezpieczne.
  • Odpowiedz
nie wydaje mi się, może i badają się regularnie, używają prezerwatyw ale np. dla AIDS gumka nie jest przeszkodą.


@Karaolina: Proponuję, żebyś przeciętną laskę albo gościa którzy preferują niezobowiązujący seks zapytał o badania a potem zrobiła to samo z kimś kto za świadczenie usług seksualnych bierze pieniądze. I zanim wyskoczysz mi z okienkiem serologicznym, dodam tylko, że wciąż w kontekście STD przygodne pieszczoty z obcymi niosą więcej zagrożeń, niż pójście
  • Odpowiedz
@rdza: madra z Ciebie Mirabelka, szanuje ()

@EndlessDream: i oczywiscie Ciebie droga Endless szanuje, pamietaj, ze jak cos jestem chetny na lizanie Twojego pierozka ( ͡° ͜ʖ ͡°)()

Serwuję pierożka z polewą malinową, może być?
  • Odpowiedz
czysto statystycznie nie możesz mieć racji. :)


@TheBearJew: Ale przecież oboje wiemy, że statystyka zaskakująco często okazuje się być dziwką na usługach erystyki i równie często zaraża dyskusję tanią sofistyką co najzwyczajniej w świecie daje dupy (sic!), prawda?;)
  • Odpowiedz
@EndlessDream: xD

@rdza: sugerujesz, że przeciętna prostytutka dba o siebie bardziej, niż przeciętna dziewczyna lubiąca seks? Bo wyjdezprzegrywu tak powtarza? Nie wydaje mi się, a wiadomo która będzie miała zdecydowanie dużo więcej "partnerów" (oraz stosunków) i można się zastanowić jakich... Zakładając podobny zakres pieszczot, oraz seks z zabezpieczeniem, to ryzyko musi być wyższe w przypadku prostytutki. Proste. ;)
  • Odpowiedz