Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: xD pytasz, o czym jest to anime, bo jesteś zbyt leniwy by przeczytać opis, a później piszesz, że opis nie jest po polsku (mimo że łatwiej znaleźć polski opis, niż angielski), więc to dla ciebie jakiś problem, więc zasługuje to jedynie na wyśmianie
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: ja nie wiem o czym to jest, bo nie czytałem. Nie lubię opisów i zwiastunów, bo nie lubię spoilów, wiem za to że to kinówka od KyoAni. Nie widzę nic trudnego we wpisaniu tytułu w Google zamiast zawracać ludziom dupę.
  • Odpowiedz
@lolikon: To może wyłącz komputer i zamknij się w domu. A już na pewno nie wchodź na wszelkiego rodzaju portale społecznościowe. Wtedy ludzie nie będą Ci zawracać czegokolwiek i będziesz żył w spokoju.

W pierwszym poście głównie chodziło mi o to skąd zainteresowanie tą konkretną produkcją. Dopiero teraz mi to powiedziałeś.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: czyli posiadanie kont w serwisach społecznościowych jest równoznaczne z godzeniem się na odpowiadanie na tępe pytania ludzi, którzy nie umieją korzystać z Google? BTW ta dyskusja jest bardziej bezsensowna niż twój stopień nieznajomości angielskiego.
  • Odpowiedz
a wystarczyło użyć Google i zobaczyć oceny


@lolikon: No to przecież sprawdziłem i nawet wspomniałem o tym:

Dlaczego to ma taką ocenę na filmwebie?

Poza tym trailer akurat sprawdziłem i tym bardziej zainteresowanie wydało mi się niezrozumiałe.
  • Odpowiedz
@lolikon: Nie znam ludzi, którzy są w internecie. Nie wiem, co oni oglądali. Poza tym, nawet gdybyś napisał tam, że nie oglądałeś, to odpowiedziałem na post z zeszłego dnia. W tym czasie mogłeś oglądnąć już kilka razy nie czekając na blu-ray. Ponadto mogłeś przecież zachwycać się premierą blu-ray swojego ulubionego anime, które oglądałeś już dziesiątki razy i znasz na pamięć.
  • Odpowiedz
mogłeś oglądnąć już kilka razy nie czekając na blu-ray


@Wykopaliskasz: nie mieszkam ani nie jestem w Japonii, zresztą nie znam japońskiego

Ponadto mogłeś przecież zachwycać się premierą blu-ray swojego ulubionego anime, które oglądałeś już dziesiątki razy i znasz na pamięć.

ciężko znać jakąś kinówkę anime przed premierą na Blu-ray, bo one zazwyczaj nie są do ściągnięcia, to nie serie TV
  • Odpowiedz
nie mieszkam ani nie jestem w Japonii, zresztą nie znam japońskiego


@lolikon: Tego dowiedziałem się dopiero w trzydziestej ósmej wiadomości.

ciężko znać jakąś kinówkę anime przed premierą na Blu-ray, bo one zazwyczaj nie są do ściągnięcia, to nie serie TV

9 osób na filmwebie twierdzi, że już widziało. Mogłeś być jedną z nich. Od tego właśnie są słowa, żeby wyjaśniać takie sytuacje. Można zadawać pytania. Słowa dają nam wiele możliwości.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Przeczytałem mangę, która bardzo mi się spodobała. Tak w skrócie: MC był kiedyś w dzieciakiem, który dręczył głuchą dziewczynę i przez niego wyjechała. Teraz tego żałuje, bo role się odwróciły i zanim to wszystko zakończy chce ją przeprosić.
Polecam bardzo.
  • Odpowiedz