Wpis z mikrobloga

Eloszka, mam jakiś problem z kompem

odpaliłem wczoraj PC i nie uruchomiły się programy z autostartu, wszedłem do Chrome a tam że został nie poprawnie zamknięty i za każdym razem jak w niego wchodzę to się pojawia, wszystkie dodatki zresetowane za każdym razem. Skanowałem Malwarebyte anti-malware nie wykryło nic. Nie mogłem nic pobrać, nic nie chciało się zapisać, wyskakuje niepowodzenie - błąd sieci. Na innych urządzeniach wszystko śmiga więc to nie wina sieci. Dodatkowo nie mogłem zapisać sejwa w gta IV bo jakiś błąd dysku czy coś takiego. Zrobiłem nowego użytkownika w Windzie i na nim wszystko działało.

Dzisiaj wyskoczyło - explorer.exe Unknown Hard error, popatrzyłem na necie za rozwiązaniem i znalazłem coś z microsoftu ale to nie pomogło. Uruchomiłem kompa w safe modzie a potem zrobiłem czysty start i błąd zniknął, no ale po powrocie do normalnego startu błąd się znowu pojawił. Usunałem tego użytkownika ale problem się przeniósł na tego nowego. Teraz aktualizuje windowsa chociaż wątpie że to coś zmieni.

Ma ktoś jakieś rozwiązanie lub spotkał się już ktoś z takim problemem. Tak wiem - gdy ci smutno gdy ci źle jebnij sobie format dysku C czy jak to tam szło :) ale format zrobię dopiero jak wszystkie inne rozwiązania zawiodą.

system windows 8.1

#komputery #windows #windows8 #pcmasterrace może pomożecie :)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach