Wpis z mikrobloga

@Thapchan Wszystkie produkty, które zostały zakupione w granicach UE ustawowo powinny być objęte 24 miesięczna gwarancja producenta. Oczywiście o ile nie są to produkty eksploatacyjne, gdzie czas użytkowania wpływa na działanie produktu - dajmy na to taka bateria. Więc generalnie, teoretycznie na każdy produkt obowiązuje jakaś gwarancja.
@Thapchan: Może sprzedawca był jakiś nieogarnięty, do tej pory każdy sprzęt który kupowałem w e-dymie, czy to stacjonarnie czy online, był objęty gwarancją 180 dni. Wyślij najlepiej zapytanie mailem ze skanem paragonu.
@Thapchan: nie wiem jak e-dym ale w esw na atomizery są tylko dwa dni rozruchowej gwarancji w razie gdyby towar miał wadę fabryczną - po tym czasie gwarancji od producenta nie ma bo ludzie by po miesiącu grzałki wymieniali na gwarancji albo by chcieli wymiany bo np nie potrafią wickować rta i atomizer im przecieka. Z tego co wiem prawo daje konsumentom 2 lata od zakupu aby oddać sprzęt do producenta
@dankosa: to chyba tylko w Gdańsku e-dym jest praktycznie jedynym sklepem z epapierosami, nie licząc wysepek, mają monopol więc i klienta w dupie, tam gdzie kupowaleś parownik może mają inne podejście.