Wpis z mikrobloga

@JablkowyAndroid: Daj znać. Jak Ci nie będzie odpowiadało to zawsze można wyciszyć dodatkowo, nawet gwarancji się nie traci jak robi to uznany warsztat, stracisz na wadze auta tylko no i portfelu. http://ciche-auto.pl/4.html mają fajnie opisane przypadki, widać z jakimi furami ludzie przychodzą, jest też -3dB w Mazda 6 ;)

p.s. ja w 2015 z Mazdy 6 zrezygnowałem tylko dlatego, że na jeździe testowej przy prędkości > 90km/h była tak głośna i
@Vendetta0511: dzięki za protip! Tak, to co mówisz o 2015 to prawda. Ludzie narzekają przy prędkościach na autostradzie i ekspresówce. Czytałem, ze ponoć 2017 ma znacznie lepsze wygłuszenia. Niestety, nie jest dane mi nikogo poznać kto ten samochód już ma
@JablkowyAndroid: umów się na jazdę - najszybszy i najpewniejszy sposób. Daję rękę, że poprawili wyciszenie tak jak w m3 na 2017. Mam m3 2017 i moim nieprofesjonalnym uchem jest lepiej, właściwie to jest b.dobrze co potwierdzają tez inni a w m6 jest pewnie jeszcze lepiej. Jak nie masz ciśnienia na szybki zakup poczekaj na zupełnie niwą cx5, będzie za kilka miesięcy:)
@DzonyNajedzony: już zapłaciłem kase. Czekam po prostu na odbior :)

W październiku jeździłem ale model z roku 2016. Cx bym nie kupował tak czy siak - jestem wielbicielem sedanów :)

Skoro mowisz ze w 3ce to ładnie poprawili wyciszenie to mega mnie uspokoiłes. Dzieli Mireczku :)
@DzonyNajedzony: Wręcz przeciwnie, namawiali mnie na nowy rocznik.

Nie wiem czy czasem nie jest tak że modele na rynek USA są wyciszone np, a na europejski nie? Może tak być, bo np silniki na USA są inne niż na nasz rynek (mniejszą moc mają i palą tą ich śmiszną niskooktanową benzynę).