Wpis z mikrobloga

@Ranger: Prawdopodobnie bootloop. Spróbuj wejść do recovery: wyłącz go, poczekaj chwilkę żeby się na pewno wyłączył a potem naciśnij jednocześnie power + volume up i trzymaj. Jak nie zadziała to zrób to samo ale po wyłączeniu podłącz kabel do kompa/ładowarki.
  • Odpowiedz
Spróbuj wejść do recovery: wyłącz go, poczekaj chwilkę żeby się na pewno wyłączył a potem naciśnij jednocześnie power + volume up i trzymaj.


@MemoryStick: no właśnie to jest tak losowe, że nie wiem nic... Zostawię go na dłużej to w końcu zaskoczy, będę się bawić z vol+ to też albo pyknie, albo nie...

Zrobię mu zaraz update z recovery, bo automat też nie działa...
  • Odpowiedz
@MemoryStick: nope...

Poza tym vol+ i power nie działa, mogę tylko wejsć do fastboot używając vol- i power

Udało się wejść do ekranu gdzie wybieram tryb uruchomienia, ale jak kliknąłęm recovery to powrócił do karuzeli #!$%@? (,)
  • Odpowiedz
@blackmesa: odkopuję w #!$%@?. właśnie uratowałeś mi życie informacją " najprawdopodobniej to panel przyciskow do wymiany"
jebnąłem kilka razy w przycisk blokady i działa lepiej niż przed kupnem 10/10 polecam tego wykopowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witam, miałam też problem z samoczynnym resetowaniem się Xiaomi Mi A1 i potwierdzam, walnięcie w telefon od tyłu w okolicy przycisku blokady/wyłączania/włączania pomogło! Telefon już się nie resetuje! A przeleżał w kartonie ponad rok. Już myślałam, że to płyta główna. Kto by pomyślał
  • Odpowiedz
@hushxhush: @blackmesa: @cumpel: Potwierdzam. Bóg zapłać za tę informację. Już myślałam, że telefon poszedł na emeryturę, ale jeszcze nie ma takiego odpoczywania. :)
Porządne pierdyknięcie w przycisk włączenia/wyłączenia uruchomił w końcu system. Alleluja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki Wykop!
  • Odpowiedz