Wpis z mikrobloga

@enterthevoid:
Z tą kartą do #!$%@?łeś konkretnie. Zamiast brać RX 470, który w grach jest niekiedy nawet o 30 fps wydajniejszy a jest za taką samą cenę. To tak jakby #!$%@?ć kase w błoto, najgorszy zakup ever. Zwróć to póki jeszcze możesz i kup radeona.
  • Odpowiedz
@pil0t: u kogo ból dupy? Przecież laska kupiła sobie zajebisty procesor i słabą kartę graficzną, która będzie wąskim gardłem w grach (o ile planuje grać). O wiele lepiej byłoby kupić i5, tańszą płytę, ale za to mocniejszą grafikę.
  • Odpowiedz
  • 0
@ortofosforan Napisała czym się zajmuje i, że przy okazji zagra sobie w gry. Więc procek ma do pracy a jak będzie czuła niedosyt to zmieni kartę na lepszą.
  • Odpowiedz
  • 3
@Trawker mówimy o tych samych kartach graficznych? Rx 470 kosztuje 870-1000zl w zaleznosci od producenta a 1050ti 700-800zl. Gdzie tutaj jest ta sama cena?
  • Odpowiedz
@pil0t:
Jeszcze tydzień temu widziałem RX 470 za 800 zł z Rainbow Sixem. Jak znajdę to wrzucę. Ale nawet jeśli jest wersja 70 drożej to te 70 w porównaniu z 30 dodatkowymi fpsami w niektorych grach a standardowo z 10-20 wiecej jednak warto dołożyć.
  • Odpowiedz
  • 4
@Trawker Sprawdzałem przed chwilą na morelach, no to biorąc najtańsze karty w obu przypadkach mamy znalezniona przed chwilą 1050ti za 680zl oraz 849zl rx 470. Nadal 170zl różnicy. A jak wiemy, dopłacać można w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@enterthevoid: na każdym portalu tłuką, że i7 jest praktycznie rzecz biorąc bez sensu dla graczy, żeby EWENTUALNIE do jakichś naprawdę high-end-topowych składaków pakować je, o ile nie mamy na co już kasy wydać, a Ty stwierdziłaś, że wydasz 2x razy więcej na proca, zamiast dołożyć do 1060 z 6GB RAM. Nic dziwnego, że #tfwnobf xD

EDIT - sorki doczytełem o tym, że jesteś grafikiem. Zwracam honor.
  • Odpowiedz