Wpis z mikrobloga

@Budo: Musisz być głupi lub ślepy żeby nie zauważyć że w weekendy poziom gry spada. I znowu, musisz być głupi, lub ślepy żeby nie wiedzieć skąd się wzięło określenie wall of skill i co znaczy. Mam radę. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj.
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Aha czyli przeszliśmy do obrażania... no fajnie. Zamiast myśleć pozytywnie i spróbować poprawić swoje wyniki mimo "weekendu", to najlepiej narzekać i zwalać winę na wszystko i wszystkich wokół. Spoko, widzę, że niektórzy mają zbyt twardy łeb na konstruktywną krytykę.
ps. w ogóle zawsze mam pompę jak ludzie odkrywają, że w tej grze są torpedy i cytadele xD
  • Odpowiedz
@Budo: A gdzie ja zwalam winę na wszystkich w okół #!$%@?? Ty czytać umiesz? Sam napisałem że przegrałem pierwszą bitwę z własnej winy, bo #!$%@?łem się w skill walla. Bitwa dalej powinna być wygrana, gdyby ten Scharnhorst nie był idiotą i grałby jak człowiek zamiast gonić Gneisenau w róg mapy, ale gdybym ja błędu nie popełnił to by to nie miało znaczenia, więc to ja jestem winny tamtej porażce.

A
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Po pierwsze- grzeczniej. Po drugie- masz jakiekolwiek dane, albo badania na poparcie tego spadku skilla w weekendy, czy tylko "głupi i ślepy by zauważył".
  • Odpowiedz
@Budo: Przestań cwaniakować, to będę grzeczniejszy, póki co na to nie zasługujesz. Serio, przyłazisz się #!$%@?ć do czegoś i oczekujesz że ktoś będzie grzeczny i miło się do Ciebie odnosił? Pro tip: bordo nie oznacza że należy do Ciebie mieć szacunek tylko z tego powodu.

6,5 roku grania w WoT/WoWs, działający mózg i zdolność obserwacji zachowania innych osób. W każdy weekend poziom gry spada (nie żeby był specjalnie wysoki i
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Zarówno w grze, jak i w klanie powinien panować szacunek, więc może mniej bluzgów. Kolor mojego nicka nie ma tu żadnego znaczenia. I nie "#!$%@?łem" się, tylko irytuje mnie narzekanie i tyle.
Co do weekendu- nie chwal się ile tam grasz, bo mogę Cię pewnie przebić. W samym wowsie mam ze 2 tysiące bitew więcej. Niestety pół życia przegrałem w wowsa, gw, wota, lolka i co tam jeszcze. A
  • Odpowiedz
Zarówno w grze, jak i w klanie powinien panować szacunek,


@Budo: Dlatego być może nie zaczynaj od "przestań jojczyć", co? Czegoś Ty się spodziewał po takim początku?

tylko irytuje mnie narzekanie i
  • Odpowiedz