Wpis z mikrobloga

@FHA96: po 3 godzinach bezczynności Windows uzna, że nie ma Cię przy kompie, zainstaluje aktualizacje i zrestartuje kompa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Qrix: Steam działa jak uTorrent, w każdym momencie możesz zatrzymać pobieranie i w wznowić w dowolnym Ci momencie. Komputer można wyłączyć. Nie ma to wpływu na stan pobrania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FHA96: nie zrozumiałeś co mam na myśli. Jeśli zostawisz kompa na nockę by się wtedy pobrało to możesz się zawieść jak ja 2 lata temu ;) Poza tym 60€ to trochę przepłaciłeś, na G2A ta gierka jest za 120 PLN
@Qrix: wiem, że przepłaciłem. Chcę mieć wszystkie gry w bibliotece Steam. Ponadto też nie mam pewności, że gra będzie działała płynnie. Zawsze mam możliwość zawnioskowania o zwrot środków. W przypadku CD-KEY


Zgodzisz się ze mną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FHA96: To z jaką ty to prędkością pobierasz jak po 12GB nadal masz 18h? :O Ja myślałem że mam słabego neta, ale mi całość pobierała sie jakieś 13-14h :D


Prędkość 984,6 kb/s
@Areooo51 zawsze mi Steam pobierał z prędkością 1.3 mb/s. Teraz coś się stało. Wiesz moze co poradzić na to? Dużo osób pobiera, serwery obciążone?