Wpis z mikrobloga

@Goofas: To trochę jak dualizmem światła. Z jednej strony zły bo chce nas napaść i zabił nam Prezydenta, z drugiej dobry bo broni białą rasę przed gender i bombarduje muzułmanów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu mieliby nie być OK?


@Najzajebistszy: Mam sąsiada. Widzę, jak sąsiad głodzi swojego psa.

uważam, że sąsiad nie jest OK

Mimo, że nie #!$%@? się w jego widzimisie (jego dom, jego królestwo) oraz mi osobiście nic nie zrobił, to oceniam jego zachowanie jako nie OK

Więc pytam, z perspektywy prawicowej głowy, nie odnosząc się w tej chwili w jakikolwiek sposób do tego co kiedyś robili z Polską itd - Czy Putin
@Goofas: Rosja prowadzi imperialną politykę. Szkodliwą dla nas jak i dla krajów ościennych. Prowadzenie uczciwych interesów na relacjach państwowych jest praktycznie niemożliwe. Rosja nie liczy się w takich sytuacjach z losem swoich obywateli i nie ma problemu w tym żeby np nałożyć nam embargo. W Rosji panuje całkowita degeneracja. Mają ogromne problemy społeczne. Jako konserwa i nacjonalista jestem zdecydowanym przeciwnikiem obecnej władzy. Wolność Narodom i Śmierć Imperiom :)
@Goofas: Nie i nie była też kiedy "liberałowie" chcieli się z nią dogadywać kosztem innych. Stany też nie są "w porządku", ani Brytania, Francja, Chiny...