Wpis z mikrobloga

Uszaty mopsiak z Łodzi szepczcze pod nosem w swojej melinie, bo akat teściowa na dole i pluje się, że finowie nie wiedzą do jakiego rapera jest podobny z mordy.

ogunie widzę, że macie problem do kogo jestem podobny z wyglądu, do jakiego rapera, zobaczcie jak ja wyglądam teraz (pokazuje na swoją zniszczoną przez tani alkohol i majonez mordę) a jak było kiedyś (pokazuje na wydrukowane w mopsie jego zdjęcie z siekierą), mlask, widzę, że macie problem


W dlaszej części swojego smutngo wywodu, okazuje się, że młody ojciec zawuażył, że wuwunio cały czas kręci z niego bekę, pewnie akat właściciel mu to uzmysłowił. #!$%@?, 3 letnie dziecko zauważyłoby od razu, że coś jest nie tak. Wczesniej melin chwalił się, że znowu u wuwunia jest w filmiku z humorkiem xD

znowu wuwunio obrabia nam dupę, i to jest kolega? tff, to nie je dla mnie kolega, on wiadomo, ze robi bekę, teraz zrobił z nas bekę z jezioro tukuf, ja wiem o czym tam on gadał, dokładnie wiem


#bonzo #mopsiak #mlodyojciec #alkoholikprzed30 #gonzo #melin #degenerat
k.....7 - Uszaty mopsiak z Łodzi szepczcze pod nosem w swojej melinie, bo akat teścio...
  • 1
  • Odpowiedz