Wpis z mikrobloga

@Kamchuck: moje studia są ściśle powiązane z tematyką twojego bloga + specjalizacja + uważam ze to mega pionierski pomysł bo nie wydaje mi sie zeby to było wczesniej + nie jest dla mnie problemem tłumaczyć tekst psychologiczny z angielskiego na polski + chętnie wykorzystam to jako temat do badań ktore i tak musze wykonać na uczeni
Na razie skupiam się na pisaniu o tematach podstawowych, które nie są niesamowicie skomplikowane i o których źródła angielskojęzyczne mówią bardzo szeroko. Z czasem natomiast, gdy będę miał problemy z przetłumaczeniem badań które mnie ciekawią odezwę się do Ciebie, a jeśli zechcesz mi pomóc będę bardzo wdzięczny. Gdy trafię na coś interesującego mogę podesłać link również Tobie, oczywiście jeśli jesteś zainteresowany/a.
@Kamchuck: zainteresowana. W sumie to jeszcze nie wybrałam specjalizacji, ale zastanawiam się nad seksuologią, także no. Temat wart ruszenia, bo naprawdę jest bieda intelektualna w tym zakresie. Nie będę się narzucać bo widzę, żeś samotnik, ale bloga pozwolę sobie śledzić.
Wręcz przeciwnie! Narzucaj się, będę wdzięczny. Zazdroszczę studiów, które naprawdę Cię interesują. Mogę poznać powody, przez które uważasz, że jestem samotnikiem?
PS. Spokojnie, nie przejmuje się. Lubię tylko wiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)