Wpis z mikrobloga

@raFFcio: dalej dawaj sie dymac, jak chcesz to moge Ci sprzedać motocykl 125cc, taki jak szukałeś, pamietaj ze u mnie 600% drożej niz w salonie, ale dla Ciebie jak rozumiem to dobry deal ;)
  • Odpowiedz
@Atariauke: Nie masz lepszych zajęć niż stalkowanie byle użytkownika na mirko, co i kiedy napisał? xD
Weź się gościu ogarnij. To, że gdzieś na świecie jest taniej nie znaczy, że należy z tego korzystać. Bo zapominasz chyba o tym, że właściwie to należałoby doliczyć do tego cło, koszty transportu, koszty pracy (mam na myśli wyzysk), a pamiętać też o jakości. Do tego jest park maszynowy do utrzymania, magazyn, ludzie, projekt
  • Odpowiedz
@raFFcio: ciekawe rzeczy mówisz koleżko, tylko dlaczego mam komuś płacić za to wszystko jeśli moge sobie sam ściągnąć? Chcesz za #!$%@? przycisk dotykowy płacić 12x wiecej bo...? Bo co? Bo musisz dac zarobić polaczkowi który nie umie ustalić normalnej przebitki? Nie rozumiem czemu masz ochotę byc tak wykorzystywany.

Mam w dupie to ze ktoś ma do utrzymania magazyn i ludzi, moge kupic to od chińczyka - jemu tez płace za
  • Odpowiedz