Wpis z mikrobloga

A jeśli serwis #strimi , który wszem i wobec ogłaszany był, jako wielki pogromca #wykop, to tak naprawdę operacja "Fałszywa flaga" @m_b @elfik @a_s i służb, które ochraniają Masę, a którą wykopowe ciało zarządzające poznało w wyniku dziwnych interesów Białka i Masy, gdzie dokumenty ktore wyciekły, ewidentnie inforumją nas o tym, że do takiego spotania doszło?

Patrzcie.

Co by nie mówić, parę osób zaczeło #!$%@?ć o tym "serwisie", w wyniku gównoafery o coś tam
(chyba jakieś bany w wojnie neuropowo-4konserwowej? mogę się mylić).
Padł pomysł na mirko, zeby to zrobić, rach-bach #!$%@? w piach, mija 2137minut, a te parę osób zaczyna bezczelnie promować serwis na #wykop , a jak wiemy, poznanska siedziba antychrysta to jest "priwiet byznes".
Michał nie pobierał od użytkowników "co łaska" na naprawę tagów itp, a pózniej nie wystawiał faktur na kwotę 16k x 5 na firmę krzak, która by była realnie jego.

Czyli podsumowując. @m_b i #wykop są transparentni finansowo (bo skoro ani ja, ani nikt inny nie dołożył ani grosza do serwisu, to wiadome jest, że finansują się w inny sposob. Narkotyki? Handel dziecmi..?)


Prawie analogiczna sytuacja.

Jak ja byłbym np Jurijem Owsienko, co ma fundację "Dzieci WSI-SOS dla uranu", byłby dzień wielkiej zbiórki
i by przyszedł ktoś (jedna osoba, albo grupa osób)do mojego "wolontariusza z puszką" (lub kilkunastu takich wolontariuszy), stałby/staliby ciągle przy nim/nich i głośno dyskutował na temat innej akcji charytatywnej na dokładnie ten sam cel,
i w chwili gdy jakiś darczyńca, podejdzie do "mojej" puszki, by wrzucić trochę euroszekli, i dostać "nagrodę", zamiast oczekiwanych, radioaktywnych izotopów uranu 235 w kształcie atomowego grzybka, wciskanego prosto do gardła, dostałby od tej drugiej grupy czopep-odznakę fundacji "WSiURANianie", załadowanej prosto w dupę, to bym się #!$%@?ł, wziął koleżków i rozbilibyśmy ich na atomy.

Co to #!$%@? jest, to jest firma, to jest ich baza (wykopu) klientów, a ty wiesnioku (strimi), przychodzisz tu NA DWÓR DO PANCIA, ze swoim "oryginalnym" pomysłem, i ludzi buntujesz, licząc na jakiś ciamajdan albo stlulejską jesień!

JEB JEB JEB jak to spejson mów.

A tu #!$%@?....strimi i strimi, strimi to, strimi tamto, strimi take zajebyste @kyciurao22, cho pójdziemy, bedziem mieć atencje, jak te różowe co ani to mundre ani smiszne, ale po 10 wpisów w gorących jest.

I co by nie mówić, jakiś hype sie jednak zrobił, ludzie patrzyli na ten #!$%@? licznik, tak jak kiedyś patrzyli na tajmer odliczający czas, do końca prezydentury Kaczyńskiego znanego z żony i braku sierści na garniaku.

I #!$%@? dalej, mirko, głowna, komentarze.

I rozumiem, że decyzja o braku banowania użytkowników za wspominkę o strimi na mirko czy na głównej w komentarzach, można osrać, ale wiadomo kto to zaczął, kto nakręcał akcję. Od tych "twórców" serwisu, jakakolwiek reklama jak dla mnie, powinna się kończyć banem. A reklamowali.

A jak coś jest reklamowane, to któś o tym zaczyna mówić.

Na start zegar odliczał 30dni, a oni wchodzili po 10 dniach, patrzyli że tajmer ma jeszcze 20dni do końca, wracali na wykop, i informowali, że u nich zegar też daje 20 dni, no z której strony by nie spojrzeć...mijało 5 dni, i to samo (a realnie rzecz biorąc, mirko było zasypywane codziennie postami o tym gównie, im bliżej tajmer końca, tym proporcjonalnie hype rósł).

Przychodzi wielki dzień, ruch na mirko ooooooooooooooooooooo panie, to nawet #rolnikszukazony i #hellskitchen i mangozjebów przyćmiło, a to coś już znaczy.

Cisnienie rośnie 5godzin, 4-3....W końcu zostały minuty...

I jak się skończyło, wiadomo.

Spytacię się, ale po co?

Dlatego że mogą.
Dlatego, że pozycja marketingowa wykopu jako hegemona wzrosła, a ludzi nastawiła negatywnie do alternatywy tej, i innych przyszłych.
Jak bedą teraz jakieś bunty ludzi o funkcjonalość strony, @moderacja może odpowiedzieć "jak Ci nie pasuje, to idz na #strimi".
Beka ze strimi, sprawiła że pasta o serwerowni pojawiła się na mirko mniej o 76%!

Na deepwebie mówio, że @m_b początkowo planował, po zejściu tajmera, zamiast strony z rejestracją, wyświetlić film na którym stoi,
tak jak go bozia stworzyła, uśmiechnięty, ogolony, w słynnych morski okularach przeciwsłonecznych,
z dłonmi podpratymi na bokach, i z wysuniętymi biodrami do przodu, wykonujący znany w kręgach trick pt. helikopter. 10godzinna wersja filmiku w schockwavie, z małym skryptem obok, który każdy "obrót smigła helikoptera" zliczał, obrót za obrotem, a podobno machał jak szalony.
Ale nieoczekiwany "sukces" reklamy strimiego, sprawił że zaplanował coś innego.

Co?

Tego to już nie wiem.

Nie wiem, czy w to wierzę, ale chyba przyznacie mi rację, że sprawa śmierdzi, co?

#heheszki #teoriaspisku #konspiracja #wykop #strimi
  • 9
  • Odpowiedz
@raistpol: Generalnie to mi się wydaje że Michał Białek vel Masa 2 zapłacił właścicielowi strimi "stajenne" by ten się #!$%@?ł. Właściciel strimi miał dwie opcje- wieczny ddos, ataki na stronę lub przyjąć pieniądze i po cichu zniknąć. To oczywiście moją teoria.
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Nie, pisałem to na kolanie w notatniku, a tam niestety, tagów i userów nie pokazuje, nie wiem czemu:P

Wołaj, ale teraz mogą być zajęci.

Wiadomo, serwerownia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Także, jak ktoś by czytal, pisane o 3 w nocy, na bani. Błędy stylistyczne, logiczne i ortograficzne nie pasują? To idzcie na strimi tam macie wersje bez nuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz