Wpis z mikrobloga

@Ritycho O, super że się znalazłeś w moim wpisie :D
To ja zadam klika pytań -
1.wykonanie oceniasz na dobre?
2. Na stronie tego produktu piszą w feedbacku że jest problem ze sterownikami (nie wykrywa HUB'a USB czy coś) - też taki miałeś? Rozwiązałeś ten problem jakoś?
  • Odpowiedz
@Ritycho:

wykonanie mocno przeciętne ale działa

Ok, najwyżej poszukam innego aktywnego HUBa i z 4 wejściami tak jak radzisz.

Co do sterowników, podpiąłem do Windows 7 pro i dział od razu

doczytałem - gość pisał, że z win10 miał ten problem, a na 7 działało. Wystarczy uruchomić HUB w kompatybilności wstecznej

Może się znasz - czy ta aukcja z mojego linka wydaje się dobra? W sensie czy sprzedawca jest godny zaufania.
  • Odpowiedz
@Blackman: wodzu powiem tyle. Bardzo ostroznie podchodzilbym do rzeczy z aliexpress ktore podpinasz do pradu dziwnych firm. Jest pare chinskich firm co do ktorych mozna byc pewnym wykonania, ale lepiej takie rzeczy kupowac w sklepach typu banggood czy gearbest gdzie masz jakas gwarancje, dobry support i nie trafisz na podrobki. Chinczyki doszli juz do tego momentu, ze podrabiaja wlasne produkty.
Ja sie wystrzegam zakupow na ali od kiedy kupilem podrabiana ladowarke
  • Odpowiedz
banggood czy gearbest


@PurpleHaze: Tam nie ma podróbek?

Huby 7-portowe w PL kosztują 90zł, a ten co podlinkowałem 74zł - więc raczej nic niebezpiecznego, feedback co do tego produktu też jest ok, piszą jedynie że ładowarka słaba i wydajne są jedynie 4 porty

Warto poszukac po jakis forach

jak wystukuje w google "hub usb z alieexpres, banggood, gearbest" to mi wyskakuje jedno forum - mikroblog xD

Lepiej dac te kilka $
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

Wiesz jesli na ali jest duzy feedback i ludzie pisza ze all ok to bierz.

Tak właśnie jest - sprzedanych 1473, ocena produktu 4.6/5 , sprawdziłem na banggood - hub jest w podobnej cenie, i ma podobny feedback, ocena produktu przez kupujących też 4.7/5 więc raczej to ten sam produkt co na alie. Ludzie raczej zadowleni - pewnie wezmę
  • Odpowiedz
Wiesz jesli na ali jest duzy feedback i ludzie pisza ze all ok to bierz.


@PurpleHaze: oj, nie szedłbym slepo tą drogą :)
Feedback mozna nabic na pierdołach ponizej kosztu produkcji, pozniej cene w góre a jakosc w dól, ale zadowolenie kupujacych w komentarzach zostaje :)
@Blackman: szukaj #blitzwolf (najlepiej na banggood.com ) Ugreena z konta jakie wysłalem Ci na PW
  • Odpowiedz