Wpis z mikrobloga

@AjKenFlaj: próbowałem uniknąć najechania na tył i troszke mnie w dół ściągnęło, gdyby nie śnieg to bym wychamował na poboczu a tak to jazda w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NewEpisode: No strasznie ale akurat to konkretne miejsce na zakręcie bo paręnaście metrów wcześniej było ok i auto sie normalnie zachowywało a tam poleciałem jak na sankach()
  • Odpowiedz
@loveGFD: Kurde powiem Ci że pierwsze słysze, bo co tam jeżdże (nawet jak było -19) to ani razu mnie tam nie rzuciło. Gorzej przy wyjeździe z Lewiatana od dupy strony (kawałek od Auto-Alexu), tam to tragedia wyjechać była.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NewEpisode no właśnie też pierwszy raz w tamtym miejscu złapałem lód także dziwne ale co zrobisz, pech i tyle ważne że nie zjechałem dalej na inne auta na parkingu na szczęście to jeszcze mi się udało jakoś wyratować także szkody w aucie w porównaniu do tego co mogło być na szczęście nie wielkie chyba się nada jeszcze do poskładania auto. Co do Lewiatana to fakt czasem tam nie jest zbyt przyjemnie
  • Odpowiedz
@loveGFD: Właśnie te pasy to jest jedno z najbardziej #!$%@?łych miejsc, zwłaszcza że nocą gówno co da to oświetlenie co tam jest, bo i tak nie raz musiałem hamować awaryjnie bo ktoś na te pasy wyszedł..
  • Odpowiedz