Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Zamówienia złożone w ciągu ostatnich 20 godzin, które nie zostały do chwili obecnej zatwierdzone, nie będą podlegały realizacji.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Morele.net, zamieszczone na stronach Sklepu internetowego treści, w tym opisy towarów i ceny, stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego, która dochodzi do skutku dopiero z chwilą zatwierdzenia zamówienia. Informacja, którą otrzymał Pan/Pani na maila nie była potwierdzeniem przyjęcia oferty. Była ona jedynie informacją, że Sprzedawca zamówienie otrzymał (rozdział V pkt 2 Regulaminu). W związku z powyższym w niniejszym przypadku nie doszło do zawarcia umowy sprzedaży między stronami.
#cebuladeals #heheszki
diversion876 - Dzień dobry!

Zamówienia złożone w ciągu ostatnich 20 godzin, które ni...

źródło: comment_X6eEOn2bpbXcK6erZ4PJDypLWrnzJuPS.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
to jest dramat, że tak się rozdmuchało, zwykły błąd... Wszyscy się śmieją z polakuf cebulakuf a sami, z tą cichą, niegasnącą nadzieją w sercu, zakupili tego laptopa.
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia co trzeba mieć w głowie(na pewno nie mózg) żeby myśleć że wyślą lapka za 8k za 10zł. A potem wylewają swoje pierdy w internecie że hoho nie wysłali mi laptopa, choć grażyna do sądu ich pozwiemy.
  • Odpowiedz
ylko że to jest oszukiwanie klietnów, powinni za takie coś wszystkim co zamówili dać jakieś odszkodowanie.


@Pabick: jak ciebie czymś oszukali to zgłoś to do prokuratury a potem na luzie sprawa cywilna i będziesz się cieszył ( ͜͡ʖ ͡€). Dla większości zdrowych na umyśle osób uchodzisz teraz za upośledzonego umysłowo i ja bym się tym nie chwalił....
  • Odpowiedz
informacja, którą otrzymał Pan/Pani na maila nie była potwierdzeniem przyjęcia oferty. Była ona jedynie informacją, że Sprzedawca zamówienie otrzymał


@diversion876: nie wiem czemu, ale mnie to śmieszy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@zweipack Takie trochę masło maślane. Najbardziej mnie #!$%@? to, że mieli nielimitowany stan na sklepie. Ewidentnie podpucha żeby zrobić reklamę. Śmiałbym jakby ktoś się uparł, ogarnął dobrego prawnika i ich przycisnął. 50 baniek w plecy.
  • Odpowiedz
Tylko że to jest oszukiwanie klietnów, powinni za takie coś wszystkim co zamówili dać jakieś odszkodowanie.


@Pabick: dzieci hore masz? #pdk 500+ odebrane? bluza patriotyczna na plecach? W ramach odszkodowania uszczelka pod głowice do BMW E36 1.6 będzie ok?

mam w dupie ich regulamin, na mnie już nigdy nic nie zarobią, wale ten sklep.


O #!$%@? paniczu, bez twoich 10PLN to już na pewno upadną
  • Odpowiedz