Wpis z mikrobloga

Operacja salceson to majstersztyk. Przy okazji zaktualizuję sobie listę siedzących na wykopie członków, zwolenników i sympatyków niedorozwiniętego robactwa z padającego na pysk afete ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak się robi hip hop XD

#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo
źródło: comment_XGSzY5gR5ixlqHT4qo4OgXYwdjKaOE7r.jpg
  • 26
@Lucjan_Kupiec: łokurdebele XD oglądałem tigera dość często, nawet udzielałem się pod jego górnolotnymi nagraniami, zrobiłem sobie przerwe na jakiś czas, później obejrzałem pare vlogów, to jakieś typy tigarowi pomagali, takie same patusy jak tajger, nawet swój kanał na yt mieli gdzie wrzucali swoje wypociny. Od tamtej chwili dałem sobie spokój :)

@CCTVm8: no tak XD
@CCTVm8: No tak, tak. Bo tutaj jest wybitna grupa super ultra wyluzowanych ludzi, którzy Bonza szanują i potrafią zachować dystans pomiędzy wypisywaniem "#!$%@? menel zrobił to czy siamto xDxD" ale już afece jak napisze "Menel" to źle bo oni mu kasują kanał. Natomiast zrobienie #!$%@? filmiku jest be i bycie totalnym zjebem, ale już pisanie 2h transkrypcji Bonza i komentowanie jego filmików 2 minuty po tym jak coś opublikuje jest spoczko,
@RobakRewolucjonista: A co za różnica skąd kto jest? Tam (afece) piszą "Tiger debil", tutaj też, na komentarzach youtubowych też. Tam zgłaszają kanał yt Tigera, tutaj też i ci z komentarzy yt też. Tam ludzie robią #!$%@?, bezsensowne filmiki które nikt nie ogląda, tutaj ludzie siedzą i piszą 2-3h transkrypcję z 20 minutowych gniotów Bonza albo przerabiają zdjęcia, albo zamawiają pozdrowienia za 2 zł dla ludzi z wykopu. Pocieszanie się że jestem
@Lucjan_Kupiec wydaje mi się że wykop nie zamierza swoimi wpisami dotrzeć do Matiego. Tu jest taki sandbox. On tu nie wchodzi, a wykopki raczej też nie postują z fejkowych kont obraźliwych komentarzy. Wojna jest między nim a Afete (i okazyjnie z Raperemi, ale to zależności czy jest zgoda, czy akat spinka)
@PieceOfShit: Teraz mogę się przyznać, że to ja założyłem Hejterów Tigera i Kobry na fb i prowadziłem tą stronę jak miało 10 lajków, 20, 50 itd, aż sobie w pewnym momencie odpuściłem ze względu na brak czasu. Wróciłem jak hejterzy tigera i kobry administracja fb skasowała i założyłem Antyfanów Tigera razem z Januszem Kupcem (swoją drogą normalny gość z którym mam do dzisiaj kontakt). Pomysł na stronę też był taki żeby