Wpis z mikrobloga

Chciałem odblokować bootloader w swoim #xiaomi #mimax 3GB/64GB, dostałem dziś w nocy potwierdzenie, że mam zgodę, pobrałem program do oblokowania, dobija do 50% i komunikat:

Could'nt verify device. Current account is different from the account info on the device.

Sprawdzałem różne sztuczki i porady, lecz nic nie przyniosło skutku. Myślę, że winny jest ROM, mam "MIUI Global Stable 8.1.9.0". Pobrałem China jak i China Dev lecz poprzez menu aktualizacji i wybraniu tych plików .zip, wyrzuca błąd i nie mogę tego zainstalować. Jedyne co mi do głowy teraz przychodzi to instalacja China Dev poprzez XiaoMiFlash.
  • 5
Pobrałem China jak i China Dev lecz poprzez menu aktualizacji i wybraniu tych plików .zip, wyrzuca błąd i nie mogę tego zainstalować.


@Horvath: bo masz global stable. Pobierz global dev i dopiero zastosuj tę metodę.
Na devach najlepiej odblokowywać.
@Horvath: bootloader odblokowuje się na wersjach dev (global lub china nie ma znaczenia). Przez apkę nie działa przechodzenie z globala na china. Tylko przez miflash możesz wgrać china dev, a i musisz pobrać rom dla fastboot