Wpis z mikrobloga

@aceh: @Oktawian_Janusz: @wiskoler: To tak jak z Yeti. Wielu ludzi słyszało, nikt nie widział. Znacie kogoś, kto tam zatankował i stanęło mu auto, czy tylko powtarzacie legendy?
Sam tankuję dizla, tankowałem tam w największe mrozy i co? I nic. A powiedziałbym, że auto osiąga na oleju od nich całkiem kulturalne spalanie.
  • Odpowiedz
@artnow: W firmie mojej (byłej już) kupili traktorek do koszenia, sprzątania i odśnieżania terenu. W gratisie dostali kosę spalinową. Administracja poleciła gościowi obsługującej sprzęt tankować na Bobryku, bo blisko, bo tanio. Traktorek #!$%@?ł się po siedmiu miesiącach jeżdżenia. Zawoziłem i odbierałem z naprawy. Mechanik stwierdził że jak będziemy lali w niego taki syf zamiast paliwa to na następną naprawę nie uwzględni gwarancji. Kosa wysiadła miesiąc po traktory, komentarz mechanika był taki
  • Odpowiedz
@artnow: nie powiem ci konkretnych nazwisk, bo nie pamiętam i raczej takich informacji nie ujawnia się na Wykopie. Mam w tych okolicach rodzinę i kilku znajomych, kilka razy pojawiały się konkretne problemy w busach, które są tam popularne (region sadowniczy). Praktycznie nikt z miarę nowym samochodem tam nie tankuje. Może miałeś szczęście lub wszystko przed Tobą. Żeby było jasne, nie życzę Ci żebyś miał zapchany filtr paliwa, ale już wystarczająco dużo
  • Odpowiedz
@artnow: może jeszcze nie wiedzą, pod takim Grójcem już kilku się oszukało. W sumie nie wiedziałem, że wyszli poza Mazowsze ze swoją siecią stacji. A to jakaś świeżo otwarta stacja w Łodzi? Czy może zmieniła dostawcę i zrobiła rebranding?
  • Odpowiedz