Wpis z mikrobloga

Jeszcze się sesja nie zaczęła a średnia snu wynosi 3-4 godziny dziennie. Codziennie wraz z weekendem Odpierdzielasz jakiś szajs alby skończyć projekty i nauczyć się na kolosy i zaliczenia. Czujesz się dobrze bo jak narazie cały wysiłek i poświęcenie snu przynosi kozysci, aż przychodzi taka środa... Kumulacja wszystkiego. Już się nie uczysz żeby się nauczyć tylko tego jak coś zdać, projekty oddajesz tak aby były przyjęte.
Niedobór snu wynosi ok 24godzin. Wracasz do domu i ... I nie wiesz co ze sobą zrobić bo czwartek i piątek jest wolny (od nauki) więc postanawiasz się wyspać.
(#!$%@?.jpg)
Budzisz się po 4 godzinach wyspany # profit?
#nietagujebonocna # feels # przemyslenia # studbaza # sesja

(,)

  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@MrShaman
I oposujesz kawałek swojego życia na anonimowym portalu z nieśmiesznymi obrazkami ( w ostatnim czasie) czekając na jaką konstruktywna odpowiedz....
  • Odpowiedz
  • 0
@DefinitelyNoOne

@MrShaman żałosny.. ja tak miałem przez cały semestr i dałem rade. Studia praca na pełny etat i sesja tez była.. inżynierskie studia dzienne.

Bardziej mi chodziło o ostatnie 2 tygodnie,bo reszta semestru nie była aż tak napięta (bo jak bym olewal cały semest to już bym miał zwolnienie)... Hur dur praca ... O 5:30 wstaje bo dziś do roboty i jestem ciekaw jak połączyłes pracę na pełen etat (8h dziennie) ze
  • Odpowiedz
  • 0
@DefinitelyNoOne tu też mnie źle nie zrozum bo szczerze mam gdzieś opinie innych ludz i tego sie już nauczyłem w gimbazie ( ), ale to nie zmienia faktu, że jestem po prostu ciekawy zachowań ludzi, które są często abstrakcyjne i się wykluczają na wzajem
  • Odpowiedz