Wpis z mikrobloga

#diablo2 gram od nowa po wielu latach przerwy. Wiele juz zapomniałem. Gram nekromanta. Napiszcie w skrocie, dla amatora, w ktore umiejętności z drzewka warto inwestować kiedy mamy cale odblokowane
  • 16
  • Odpowiedz
@piogol1769: Jak chcesz grać pro z itemkami jak znajdziesz to inwestuj w zwykłe szkielety i ulepszenie dla nich, i golem gliniany (spowalnia przeciwnika), plus podstawowe 2 klątwy: zwiększanie obrażeń i spowolnienie przeciwnika. No i wybuch zwłok na full
  • Odpowiedz
  • 1
@ChristianStalker niestety d3 nie podoba mi pod wieloma względami. Wbrew ogonej opinii o starej grafice w d2 mnie to zupelnie nie przeszkadza. Przez to szybko działa. W mojej ocenie szczegolowa grafika przy proporcjonalnie do widoku malych postaciach nie ma sensu
  • Odpowiedz
#diablo2 gram od nowa po wielu latach przerwy. Wiele juz zapomniałem. Gram nekromanta. Napiszcie w skrocie, dla amatora, w ktore umiejętności z drzewka warto inwestować kiedy mamy cale odblokowane


@piogol1769: najłatwiej przejdziesz grę summonerem, czyli:
20 szkielety
20 mistrzostwo szkieletów
20 wybuch zwłok
plus w zależności od sprzętu, zakładam, że jesteś pusty:
1-5 zwiększenie obrażeń
1-5 nie pamiętam po polsku nazwy, chyba zniedołężenie (stosujemy na bossy)
~1 w zamroczenie (?)
1-20
  • Odpowiedz
P.s: PvP jest xD tyle tylko, że żałosne :D


@ChristianStalker: nie no fakt, jest takie żałosne, że nawet zapomniałem... d3 było fajne na początku z domem aukcyjnym, jak jakiś rare młotek 750 dps był wart fortunę i pozwalał Ci dojść nawet do trzeciego aktu na najwyzszym poziomie trudności :)
  • Odpowiedz