Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki dzisiaj rzutem na taśmę 15 minut przed rozpoczęciem pierwszych spotkań, rzucam 3 nietypowe jak na siebie typy. Wrzuciłem parę groszy na Betano, żeby ogarnąć jak tam wygląda oferta występów poszczególnych zawodników, rzeczywiście jest ciekawie.

R. Covington over 12,5 pkt. Clippers back-to-back, ale wraca Griffin dlatego odpuszczam granie na wynik tego spotkania. Po stronie 76ers brak Embiida, więc ktoś musi wziąć na swoje barki ciężar zdobywania pkt. Covington wygląda lepiej niż na początku sezonu i zamknięcie tej linii jest jak najbardziej w jego zasięgu. Podmęczeni obwodowi Clippers powinni mu na to pozwolić.

J. Crowder over 14,5 pkt. Tutaj mecz podwyższonego ryzyka. Generalnie jest mały "beef" na linii Celtics-Wizards, w roli głównej występuje właśnie Crowder i myślę, że będzie podwójnie zmotywowany, żeby dzisiaj udupić Czarodziejów. Oczywiście to może zadziałać w drugą stronę i da całkowicie ciała, ale jednak jako kibic C's jestem optymistą :)

R. Gobert over 13,5 zb. Po serii fantastycznych występów Francuza, przyszły dwa "spokojniejsze" mecze. Wczoraj posparował się ciężko z Adamsem z OKC, dzisiaj natomiast będzie mial lżej. Nikola Jokic jest niesamowicie zdolnym ofensywnie zawodnikiem. Brak mu jednak atletyzmu, przez co nie jest wybitnym zbierającym. Tutaj pole do popisu będzie miał Francuz. 14 desek to sporo, ale patrząc na mecze w których Rudy sięgał 25 piłek wydaje się to osiągalne.

W tym wypadku kursy pozwalają pograć single, tak więc bierzcie i jedzcie, a rano sprawdzimy co z tego wyszło. Marudnym Januszom dziękujemy, nie robicie na nikim wrażenia.

#gdziejesthajs #bukmacherka
  • 4
@yoyoek: haha, nie było mnie raptem 2 dni, trochę innych obowiązków mam + lekka choroba cały czas, nie chce się myśleć i siedzieć po nocach, ale dzisiaj jestem, więc jakby było coś grane lajf to zapraszam do konsultacji :]
Stan na godzine 3:20. 2/3. Covington i Crowder zaliczyli dzisiejszy test. Gobert póki co zaczął od 3 strat zamiast zbiórek. Tak czy inaczej juz jest dobrze. Dobranoc