Wpis z mikrobloga

Mireczki, posiadam parę epapierosów ( rx200, rx300 min ), stało się to jakby moim hobby, teraz zamarzył mi się mod mechaniczny. W miarę ogarniam temat na tyle, żeby bezpiecznie go użytkować i teraz pytanie do Was. Jest jakiś sklep w Polsce gdzie można zdobyć takiego mechanika w rozsądnej cenie ( może być klon )? Bo rozglądam się po sklepach internetowych i straszna posucha na naszym rodzimym rynku. E-dym ma zaledwie dwa mechaniki w ofercie, jeden RDTA Ijoy mod który mi się nie podoba i Odyssey, który też mi się nie podoba dodatkowo jest drogi.

Drugie pytanie, jak to wygląda po tej ustawie, czy ewentualnie mógłbym taką rurę sprowadzić z zagranicy? Znalazłem parę sklepów gdzie jest szeroki wybór klonów. Mniej więcej chodzi mi o coś takiego:

#epapieros #epapierosy #mody
s.....n - Mireczki, posiadam parę epapierosów ( rx200, rx300 min ), stało się to jakb...

źródło: comment_MwG6yGAmWvftqmvl4vRN0XgGMfYFtpvR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@stapleton: jak chcesz kupić klona, to nie kupuj chińczyka bo to różnie z nimi bywa i najlepiej poczytać na forum gdzie kupić takie liegit, wiesz tak samo jak z muslimami, nie wszyscy są wybuchowi xd
  • Odpowiedz
@JustAnAir: Rura sama w sobie to chyba krzywdy nie zrobi. :) ( zaznaczam chyba hehe ) Najważniejsze, żeby unikać chińskich baterii z odpadów ( mam w domu 8 sony vtc5 ) i dbać o nie. Jeden mój soniak jest w takim stanie , że na pewno bym go do mechanika już nie włożył. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogółem jestem w szoku, że jest tak mały wybór u
  • Odpowiedz