Wpis z mikrobloga

@chrupek81: polaczki dupa cicho i wymieniać piece na niemieckie, kupować niemiecką fotowoltaikę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdzie miejsce w szeregu i klękajcie do swojego PANA, Unii Europejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BazaltowyTubylec: gorzej to raczej nie. Bardziej mają tak słabo jak my, ale mam wrażenie że o dzisiejszej sytuacji nikt nie wspomni. Ale jak tylko u Nas spadną wyniki to będzie zaraz wielki lament. Mam wrażenie, że jest to trochę wykorzystywanie sytuacji do osiągnięcia z góry już dawno ustalonych przepisów i zasad. Tak jak to jest ze zużytymi już turbinami wiatrowymi z Niemiec, które są sprzedawane do Polski....
  • Odpowiedz
@chrupek81: ale po co ktoś miałby mówić o sytuacji w innych krajach? jesteśmy w polsce więc większość informacji w mediach jest o polsce, nie jest to logiczne?
ja osobiście mam w dupie jakie powietrze jest teraz w londynie i nie interesuje mnie czy jest to więcej czy mniej niż w polsce
  • Odpowiedz
@BazaltowyTubylec: ja widziałem mapy na których u Nas było czerwono, a na zachodzie zielono jak nie wiem co. Nie zrozumcie mnie źle, mam świadomość że Nasi rodzimi Janusze palący śmieciami zabijają po trochu Nas wszystkich.
  • Odpowiedz