Wpis z mikrobloga

  • 28
Mówcie co chcecie ale to jest wynalazek istotny ma równi z krojonym chlebem, czy butami na rzepy.
Już miałem wyrzucać starego dobrego kaseciaka z auta i kupować jakieś tam radio za kilka stów i to bez SD! Aż znalazłem to.
Ja wiem, że planujemy podbój Marsa, a niedługo drukarką 3D będzie sobie można przedłużyć #beniz ale to jest coś, co oszczędza zasoby. Pozwala korzystać z tego, co masz, zamiast wyrzucać i kupować nowe.
Polecam!
#chwalesie #muzyka #audioboners #aliexpress #wynalazki #gadzety
WooSan - Mówcie co chcecie ale to jest wynalazek istotny ma równi z krojonym chlebem,...

źródło: comment_qZdQVtiAztSjfIpDHzLVGtSni05b0mwQ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Nobody niecałe 12 USD
Jakość podlega dyskusji, ale uważam ją za satysfakcjonująca. Dodam, że w domu mam porządne 7.1 więc mam do czego porównać.
A więc do rzeczy: na pierwszym kawałku strasznie rzępoliła góra, ale naprawiłem to equalizerem - klikałem aż się uśredniło i teraz gra spoko.
Myślę, że da się dostroić do gustów.
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: ja w moim autku (panda) mam wlasnie radio na kasety i zastanawiam sie caly czas na czym bedzie lepsza jakosc - kaseta czy transmiter? Nie wiem co wybrać,boje sie ze na transmiterze moga byc zaklocenia i jakosc do dupy. Polecasz cos?
  • Odpowiedz
@korni007: polecam przede wszystkim zmianę radia.
Ale jeśli to nie wchodzi w grę to zdecydowanie transmiter. Mogę polecić Xiaomi Roidmi, mam na zbyciu nową sztukę jeśli jesteś zainteresowany.
I polecam nie dlatego, że mam tylko dlatego, że faktycznie jest najlepsza jakość.
  • Odpowiedz
@WooSan: a jak napisałem, że odbierasz normalnie jak stację FM to zostało coś niejasnego?

Tak. Transmiter podaje sygnał do radia, które działa tak jakbyś słuchał Zetki czy RMF. Czyli tak, gra przez głośniki zamontowane w aucie. Inaczej nie miałoby to sensu przecież.
Jasne?
  • Odpowiedz