Wpis z mikrobloga

Hej, kolega nacjonalista i prawicowiec podesłął mi legendarny polski zespół ze sceny #rac Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego te nacjonalistyczne prawicowe kapele tak chwalą tam hitlera i ss.
Tutaj macie przykład, legenda prawicowego i nacjonalistycznego rocka śpiewa o wspaniałym waffen ss. #prawica #onr #naziole #4konserwy
https://www.youtube.com/watch?v=xXR61l8P8NE
zosia-florystka - Hej, kolega nacjonalista i prawicowiec podesłął mi legendarny polsk...

źródło: comment_5Sa3WVZRZX2bQyUmAuVii4d6ngZ9LcSC.jpg

Pobierz
  • 26
@Najzajebistszy: hahaha good joke. Tego mi było trzeba. Tak faszyści krytykowali adolfa, ze szli z nim ramie w ramie, potem jeszcze sobie franco ustawili, więc haha

Faktycznie, faszyści nie chcieli eksterminacji, chcieli tylko marginalizacji i odebrania praw mniejszościom, chcieli dyktatury i totalitaryzmu. A hitler dołozył do tego jedynie eksterminację.
@KD30: @Najzajebistszy: hahaha,. Tak właśnie wygląda dyskusja z prawiczkami i nacjonałami. Wam wypominać fakt, ze większość nacjopodludzi i prawiczków jarało i jara się hitlerem, to wy od razu w krzyk i uciekacie przed tematem.

Faszyzm to zbrodnicza ideologia, a jarał się nią nawet dmowski.
@zosia-florystka:

bo chłopaki z foty właśnie jarają się takimi zespołami,


Ja widzę, że zosia na podstawie zdjęcia, wie kto jakiego zespołu słucha (już nawet nie muzyki). Ale dalej nie wiem, co to ma wspólnego z Twoim kolegą, ona należy do tego ugrupowania ze zdjęcia?

sceny RAC, czyli prawicowej i nacjonalistycznej sceny.


No #!$%@? nie wierze, nie myl pojęć, tak jak wyżej ci napisano idź poczytaj na wiki czy coś.
@tylko_dresowy_styl: chłopie, rac to ulubiona muzyka nacjonalistów, jest jeszcze mała scena rapu rasistowskiego i nacjonalistycznego, ale to dość załośnie wygląda, jak ktoś kto jest rasistą wykonuję czarną muzkę w której recytuje ze czarni to podludzie.

rac to główna muzyka nacjonalistów czy tego chcesz czy nie. Nikt poza nacjonalistaim i prawiczkami tego nie słucha.