Wpis z mikrobloga

@piniondz: mogę grać i za #!$%@? 1,35 a Ciebie to #!$%@? powinno interesować. Nie Twoje pieniądze, nie Twoja wygrana to nie wiem dlaczego tak bardzo pragniesz zaglądać komuś do kieszeni. Wydaje mi sie, ze na pierwszym planie powinny być typy a stawka to juz indywidualna sprawa.
  • Odpowiedz
@ptasiagrypa6: A no po to żeby pośmiać się właśnie z takiego bólu dupska, który prezentujesz.

Skoro "#!$%@? Cie powinno interesować" to z Twoim tokiem myślenia powinieneś również zakryć typy oraz kursy, a zostawić tylko spotkania, które grasz - bo przecież #!$%@? nas interesuje czy stawiasz 1x2 oraz po jakich kursach, ważne że podasz co grasz( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Nie_Do_Twarzy_Mi_Z_Aureola: z takiego bólu dupska xD Mirku to właśnie Ty go prezentujesz xD bo każdy normalny człowiek spojrzy i przejdzie koło tego obojętnie a nie bedzie analizował każde słowo i #!$%@? bez sensu tak jak właśnie Ty to robisz. Ale w porządku, rozumiem jestes strażnikiem tagu bukmacherka oraz pokazkupon i jeśli ktoś zrobi coś nie po Twojej myśli to od razu musisz sie #!$%@? i ukazać swoje oburzenie xD następnym
  • Odpowiedz