Wpis z mikrobloga

Konosuba to świetna komedia i polecam każdemu osobiście sprawdzić, oczywiście każdy ma swój gust, ale twierdzenie, że ten film opera swój humor na obrażaniu bohaterek to straszna niesprawiedliwość, nic takiego tam nie ma. Jest to za to genialna komedia oparta na komizmie sytuacji, zwłaszcza pod kątem zderzenia marzeń z rzeczywistością i zupełnie absurdalnych perypetii będących parodią światów fantasty. Może wujek Digibro niech jeszcze coś doda :) https://www.youtube.com/watch?v=w-sZAPBIcQM


#anime #konosuba
  • 4
  • Odpowiedz
Widzę, że do mojego posta się odnosisz. Nigdzie nie napisałem, że to jest złe. Nie mam nic do lekkich komedii, dużo ich oglądam, mnie po prostu ten setting nie pasuje, gdyż nie sprawia mi przyjemności patrzenie na irytujących (mnie) bohaterów, dosłownie wszystkich - do tego świat mmo jest mi w zasadzie obcy, gdyż ten typ gier nigdy mnie w żaden sposób nie porwał. Podobnie miałem z NGNL czy innych parodii w świecie
  • Odpowiedz
@Higurashi777: Ludzi lubimy za ich zalety ale kochamy za ich wady, czy jakoś tak powiedział kiedyś Zizek. Mnie postaci napisane żeby być "likeable" odpychają sztucznością a Kazuma jest prawdziwą ludzką fasolą i ubermenchem.
  • Odpowiedz