Wpis z mikrobloga

#yanosik #nawigacja
W końcu jakieś zmiany na plus. Dzięki nim powrócę do korzystania z yanosika, bo tak wybierałem mapy google bo były po prostu lepsze jeżeli chodzi o adresy na mieście, a teraz nowa mapa z numerami budynków oraz jest to pierwsza aplikacja która potrafi zaprowadzić pod jeden adres w moim mieście, a nie jak wszystkie inne - wliczając to poprzednią wersję yanosika, na teren firmy, gdzie ochroniarz w okienku mówił, że wszystkich tutaj prowadzi, że nawet policja tu przyjeżdza szukać tego adresu bo tak ich nawi poprawadziła.
Brakuje mi tylko informacji po której stronie jest dany adres.. w mapach googla mega to się przydaje bo jak jedziesz po mieście, gdzie non stop ruch, nie ma gdzie stanąć to ci mówi, wcześniej że miejsce docelowe znajduję się po lewej albo po prawej stronie i już wiesz gdzie masz patrzeć i jak się ustawiać aby zaparkować.
W mapach googla podoba mi się też płynny ruch mapy, a nie skokowy. Nie wiem jak w nowej wersji yanosika, bo w domu tego nie sprawdzę..
No i moglibyście wprowadzić interfejs windows phona.. gdzie prędkość jest na dolnym pasku a nie jako wielkie koło zasłaniające pół mapy i jeszcze bez możliwości przesunięcia. Poza tym w ogóle te belki na androidzie są za duże.. co najmniej połowę mniejsze powinny być.

Na minus to usunięcie natężenie ruchu na mapie.. przez co nie wiem czy tu jest korek czy nie ma i jadę w ciemno.. tak mogłem sobie podejrzeć czy lepiej jechać tędy czy tamtędy.
  • 3
  • Odpowiedz
@Ritycho: już zapowiedzieli, że wprowadzą takie zmiany z trasa przez punkty. A tymczasem naprawdę spoko, że są numery i ta opcja z szacowaniem czasu w korkach. Stopniowo spelniają oczekiwania użytkowników( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz