Aktywne Wpisy

Ruska0nuca +2
jutro mam wesele u kolegi. w zaproszeniu napisane jest, żeby nie kupować prezentów oraz kwitów, zamiast prezentów pieniądze, a zamiast kwiatów kupon do lotka. tak jak z prezentami się zgadzam bo nawet nie chciałoby mi się czegoś szukać, tak bez kwiatów to trochę słabo. warto im kupić jakiś bukiet chociaż mały?
mambar +4
Zastanawia mnie jakim cudem pojawiają się tu osoby, które twierdzą, że mając 25-28 lat udało im się poznać jakąś 16-18 letnią dziewczynę i są z nimi w związku. Był tutaj nawet gościu , który mówił ,że jest w związku z dziewczyną odkąd ona miała 17 lat a on 29 xd Według mnie to jest męska fantazja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Dla mnie jest to kompletnie nierealne. Żadna dziewczyna w tym





Na zdjęciu fragment mgławicy emisyjnej NGC 6334 - Kocia Łapa sfotografowanej 4-metrowym Teleskopem Maylla na Kitt Peak w Arizonie, USA.
Źródła: T. A. Rector, NOAO
#ciekawostki #astronomia #kosmos #kosmosboners #astrofoto