Wpis z mikrobloga

nie ma możliwości zgłoszenia za multi


@Qontrol: bo to nie jest multi

Zielonka od 3 tygodni a drugiego dnia zachowuje się jak weteran.


Purpurową stulejkę wykopu przypinał sam prezydent San Escobar

Wszyscy dookoła nie mają racji tylko ja ją mam.

nie masz racji, ja mam
@Mustafazkrawatem Dziewczyno. Co też nie jest pewne bo pełno gownozjebow zakłada konta różowych dla lizania dupy.

Szkoda że jedyne co potrafisz to kopiować innych i zero własnej inicjatywy. Stuleja... Eh... Chodź poliz jak zwykle. Znowu się przekonasz ze nie masz racji.
@Mustafazkrawatem Cooooooo xD Miałem więcej banow za multi niż Ty chłopaków xD

Powodzenia. A Ty i tak polecisz. Jak na razie nie podalas ANI JEDNEGO argumentu. Typowe dla lasek. Czepiac się czegoś a jak jest przypal to uciekać xD coraz bardziej wydaje mi sie ze jednak jesteś prawdziwym różowym.
@Mustafazkrawatem I wysil sie proszę. Bo te Twoje kopiuj wklej jest żałosne xD wszystko już było dawno temu. Jeszcze max jedna linijka tekstu nie mająca sensu w temacie. A jedynie atakuje agresora.

Poważnie. Pokaż ze nie jesteś różowym i się wysil. Na razie płacze z tego nie udolnego odpowiadania.
@Mustafazkrawatem Typowe. Nie wiem co powiedzieć to napisze ze poziom rozmowy jest dla mnie za niski xD

Nadal kopiuj wklej. Jak sama zaznaczyłas jestem tu ponad 7 lat. Wiem jak reagujecie a Ty się zachowujesz typowo. Ani jednego argumentu, zero przekonania nic #!$%@? ale nadal uważasz że masz rację xD a potem płacz że różowe są brane z tempe dzidy. Nic dziwnego gdy same dajecie tego swiadectwo. Nie odpisalaś mi ani razu
@PyraPrzeznaczenia: W regulaminie nie jest wyraźnie napisane aby dodawać na czarno kiedy ktoś zachowuje się jak tempa dzida. Więc sory ale nie czepiaj się i nie syp argumentami którymi sama możesz zostać zgaszona. Bo komentując to tworzysz hipokryzję. Ona może bo w regulaminie nie ma zakazu. Ale do mnie problem bo się czepiam, choć w regulaminie... zgadnij... nie ma zakazu.
@PyraPrzeznaczenia: Wiem, rozumiem. Ale nie potrzebnie przytaczasz regulamin do którego można podpiąć również Twoją wypowiedź. To nazywa się Hipokryzja, jak wcześniej pisałem. Czepianie się kogoś o coś, co samemu się robi. Wypominasz że w regulaminie nie ma takiej wzmianki, ja mówię że Twój komentarz też się pod to podpina. hurr durr problem.