Wpis z mikrobloga

@loczyn Pablo Picasso komedia małżeńska
I zadaj soboe pytań,czy ty widząc to najpierw widzisz tyle samo gdy znasz autora :)
Liczy się kontekts,ładnie rysować i projektować to co innego niż tworzyć coś.
  • Odpowiedz
@loczyn oczywiście, żeby nie było,nie ujmuje nikomu tego co robi, wręcz nakłaniam do tworzenia, przykładem jest wykopowe dzieła tego od dziwnych stworów
Przynajmniej masz szerszy wgląd do jego Sztuki xD ale w Maladze w muzeum też nie lepiej :D
  • Odpowiedz
  • 0
@vasil: Ale to widze czesto nawet w tej grafice uzytkowej. Uczysz sie, robisz coraz lepsze prace, nagle dochodzisz do momentu ze jestes ArtGod i nagle Ci #!$%@? i robisz bohomazy xD
  • Odpowiedz
@loczyn: hahah xD albo po prostu dragi bierzesz.. znam z 2 dobrych co zaczeli lekko i fajne animacje przez to szly im w AE, a teraz musza wiecej i wiecej.. przez co.. mmmm.. hmm.. powiedzmy odplywaja z tematem.
  • Odpowiedz
@loczyn: ja #!$%@?, jak ja nie trawie "nowoczesnego designu". Wszak trudno się sprzeczać że może i trafne, proste i eleganckie, ale te wszystkie prace wymagają minimum umiejętności. Wszystko to, co nie jest digital paintingiem, a "designem" przy pomocy wektorów, wygląda tak samo, przez co strasznie #!$%@?. KROPELKA NA BIAŁYM TLE SMART & ELEGANT STOCK VECTOR.
einz - @loczyn: ja #!$%@?, jak ja nie trawie "nowoczesnego designu". Wszak trudno się...

źródło: comment_rnTRRvBeaXqDSO8vcBQ4Uz22vbOdzZm3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz