Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no ale wymieniles wszystkie najlepsze/najbardziej luksusowe knajpy w szczecinie. buddha i tokyo sa zreszta wg mnie topowe w skali kraju. regionalnie tez bardzo lubie na kuncu korytarza, ale to zupelnie nie te 'elitarne' klimaty ;-)

wiesz, no masz jeszcze niby taki park hotel, ale mnie tam zarcie nie smakowalo. kiedys atrium bylo spoko, ale to z 5 lat temu. no i to w ogole nie byla restauracja z prawdziwego zdarzenia,
  • Odpowiedz
@whiterose: Mam tego świadomość, ale buddha, tokyo i bombay odpadają ze względów osobistych. Mała tumska już przejedzona. Paul's Fantasia wcale takiego dobrego jedzenia nie ma. Myślałem o wyszaku ale jednak klimatycznie to tam słabo pod tym względem. Ot zwykła restauracja (ale ryby mają mega, a piwo najlepsze w Szczecinie)
  • Odpowiedz
@Dorciqch: Nie będziemy. Raczej wybieram Taczaka :<. Na kuncu korytarza już dużo osób mi poleca ale nigdy mi nie po drodze. #!$%@? mać normalnie bym jednak Buddhe albo Tokyo wybrał a tak to lipa trochę. Niby dobrych restauracji trochę mamy ale coś reprezentującego wysoki europejski poziom to tylko Anita umie ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: wyszak ma fajne piwo, ale nie bylem w stanie tam zjesc kotleta do konca. tokyo/buddha niechec czesciowo rozumiem, bo obsluga tam jest lekko posh i pare razy potraktowali mnie lekko protekcjonalnie, bo nosze obsrane t-shirty.

no masz radeckiego, ale nigdy tam nie jadlem, bo cos mi nie pasowalo.

z takich odkryc to polecam steakhouse. to nie jest restauracja, ale wyjebiste steki :D
  • Odpowiedz