Wpis z mikrobloga

@SScherzo: ciekawość :D Szkoda, że to sprytna odpowiedź na zaczepkę, bo jakbyś za tydzień wrzuciła coś takiego jako fakt, to hohohohohoho. Jakbym miał multi, to bym dał wszystkie plusy jakie mam. Well played
  • Odpowiedz
@portas91: ale to nie ja od tego zęba, wcięłam się między wódkę a zakąskę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dzięki za docenienie. akurat widziałam już tego typu pluszowe macice, więc od razu mi się to nasunęło.
  • Odpowiedz
@waflowa: 27 lat, 3 razy u dentysty w życiu za gówniaka, wciąż wszystkie, nie bolą, dużo wódki, troszkę pożółkłe bo fajki, soda 2 razy na tydzień wybiela, co 3 dni pasta whitening, jabłko codziennie, nie #!$%@? z ryja, może to geny. Mam znajomych co w wieku 20 lat tak płakali że ząb to, że ząb tamto oj jak boli,boli,boli. Ja nigdy. Mój różowy zbiera czerń na jedynce, cierpi strasznie, myje
  • Odpowiedz
@waflowa: cudowny, na miejscu dentysty postawiłabym go na honorowym miejscu w gabinecie, wygryw w opór ()

@TearsDontFall: geny? mam podobnie jak Twoja różowa - szczotkowanie, płukanie płynem, nitkowanie, do tego nie piję, nie palę, kawy zero, a w zasadzie mogłabym nie schodzić z fotela dentystycznego, bo się psują na poczekaniu i zawsze mi serduszko trochę pęka, jak ktoś nie musi dbać o
p.....k - @waflowa: cudowny, na miejscu dentysty postawiłabym go na honorowym miejscu...

źródło: comment_uYzML6qIGsng5An04YQowXuo6fs8N1rT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@waflowa: ale czaderski ząbek! Rozumiem motzno, też mam takiego dentystę co mogłabym z fotela nie schodzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale bym chciała coś takiego umieć zrobić
  • Odpowiedz
@aRonja: spróbuj się nauczyć, polecam :D teraz w necie multum tutoriali, kursów, dużo książek i gazet a ja np. ćwiczyłam na zestawach kreatywnych z biedronki xD świetna sprawa bo za jedynym zamachem (i < 20 zł ;) można kupić wszystko co potrzeba do zrobienia zwierzaczka/stworka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz